Wim Hof Method zážitkový víkend metóda Wima Hofa víkendový pobyt

Wim Hof Method zážitkový víkend

s bonusovým hosťom – koučom, motivátorom a lektorom Petrom Urbancom

Víkend, ktorý vám doslova zmení život k lepšiemu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda

 

INFO O WHM VÍKENDOVKE?

Zážitkový trojdňový Wim Hof Method víkend (piatok, sobota, nedeľa – oficiálny WHM Weekend) s extra bonusovým hosťom – koučom, motivátorom a lektorom Petrom Urbancom, kde vás Juraj Buček ako certifikovaný Wim Hof Method inštruktor odborne, bezpečne a najmä zážitkovou formou (viac praxe ako teórie) prevedie Wim Hof metódou v širšom kontexte a Peter Urbanec ako bonus osobne pridá overené techniky, ktoré ti pomôžu vytrvať v praktizovaní metódy. 

 

Absolvovanie trojdňového kurzu prináša skutočný životný reštart, možnosť osobnej transformácie s blahodarnými benefitmi pre mnohé oblasti života. Víkendovka prináša vedecky podložené tri piliere metódy, kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a ako sa stať šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba, čo pozitívne ovplyvní nielen teba, ale aj tvoje okolie a to rozhodne stojí za to.

ČO POVEDALI O WIM HOF METHOD ZÁŽITKOVOM VÍKENDE?

AKO TO NA ZIMNEJ VIKENDOVKE VYZERALO?

     

ČO OČAKÁVAŤ OD PROGRAMU WHM VÍKENDOVKY?

  Aktivity, ktoré naštartujú tvoju energiu potrebnú pre každodenný život.

Praktikovanie WHM techník na uvoľnenie tela a mysle, na zbavenie sa stresu a napätia, ktoré sa nazbieralo za posledné obdobie a na zlepšenie psychickej pohody.

  Zameranie sa viac na prax a nie teóriu, ale zároveň sa dozvieš všetko podstatné plus tipy a praktické rady o všetkých 3 pilieroch metódy (sústredíme sa aj na tretí pilier, ktorý preberieme podstatne detailnejšie ako na jednodňových kurzoch)

   Predstavíme si Wim Hof metódu (história, o Wimovi, cesta k vede, prelomové okamihy, 3 piliere metódy, praktické využitie, … ).

Rôzne WHM dychové cvičenia príkladne:

  • Dychové cvičenie pre dobitie energiePre prípad, ak potrebuješ riadne nabiť svoje telo energiou, ale zároveň ho uvoľniť.
  • Brown fat activationSpôsob ako zapnúť svoj vnútorný “radiátor”, alebo možnosť ako si zahriať ľubovoľnú časť tela.
  • Myseľ uvoľňujúce dychové cvičenie Fokus nasleduje energia, 40 % energie ide do nášho mozgu. Zvyšujeme takto našu prítomnosť a bdelosť, utišujeme myseľ koncentráciou na vedomé pomalé dýchanie. Energia ide do vnútra a nie von.
  • Dychové cvičenie ovplyvňujúce duševnú pohodu – Neurostimulatívna mozgová regulácia – Ak sa cítiš pod psa, toto dychové cvičenie pomôže pozdvihnúť tvoju náladu.
  • Dychové cvičenie na zaspanieAko sa uspať za pár minút.
  • Power breathing – dychové cvičenie pre výkon a vytrvalosť (odporúčam  pre športovcov a pod dohľadom inej osoby)Vysoký output si žiada vysoký input.
  • Dychové cvičenie na zmiernenie bolesti hlavy po požití alkoholuNajrýchlejší spôsob detoxu.
  • Dychové cvičenie na reguláciu bolesti Aktivácia prirodzených vnútorných analgetík.

  Naučíme a potrénujem rôzne formy chladovej terapie s rôznou intenzitou a trvaním pod dohľadom certifikovaného inštruktora (ľadová kaďa, otužovanie studenou sprchou, ľadový potok, jazero, chôdza na boso, vzdušný kúpeľ, cvičenie vonku na ľahko, Horse stance) so zameraním na maximalizáciu benefitov, bezpečnosť a pozitívny zážitok.

  Naučíš sa 3-krokový protokol chladovej terapie podľa metódy Wima Hofa, vďaka ktorému bude pre vás otužovanie zážitkom a radosťou.

Naučíš sa ako sa raz a navždy vysporiadať so studenými rukami a nohami.

Zimnú turistiku (cold walk) v letnom oblečení, kde preskočíš svoje hranice a uvedomíš si silu tvojej mysle a tela o ktorej ani len netušíme. (Realizuje sa v prípade zimných termínov alebo chladného počasia)

  Osvetlíme si, čo sa v tele skutočne deje pri WHM dýchaní, chladovej terapii.

  Získaš najnovšie informácie o vede podané ľudskou rečou.

  Rôzne zaujímavostí a dôležité súvislostí v rámci všetkých 3 pilierov metódy.

  Budeme sa tiež hýbať, uvoľňovať napätie a pracovať s telom, dychom a vnútorným svetom.

Objavíš funkčnú a jednoduchú stratégiu ako zaviesť, to čo si sa naučil/la na víkendovke do každodennej praxe a najmä vytrvať a nepoľaviť v novej rutine, až pokiaľ sa z toho stane tvoj dobrozvyk. Princíp je aplikovateľný na čokoľvek iné.

  Naučíš sa ako sa správne pripraviť, ako otužovať a ako sa po otužovaní správne zregenerovať, aby ťa to posiľnilo a nie naopak.

  Bude k dispozícii jedlo + nealkoholické nápoje počas celého kurzu.

  Info balíček po absolvovaní kurzu so všetkými dôležitými informáciami, radami a tipmi pre pripomenutie do budúcna

Skvelú atmosféru, silný zážitok, reštart vnútorného sveta, reset zablokovaných emócii.

  Naučíš sa cvičenie súfijských majstrov vonku na ľahko na rozprúdenie energie a skvelý štart do dňa a zlepšenie koncentrácie

  Individuálny prístup.

  Pohodlný prístup autom a zdarma parkovanie.

  Profesionálne fotografie zachycujúce nezabudnuteľné okamihy.

a mnoho iného, …

     

PREČO BY SOM MAL PRÍSŤ NA VÍKENDOVKU? PREČO JE TO PRE MŇA DOBRÉ?

ODNESIEŠ SI:

  Vedecky overenú techniku na utíšenie mysle, zníženie stresu a únavy.

  Jednoduchý spôsob ako si „dobiť svoje baterky“ a mať energiu a vitalitu počas celého dňa pre zvládanie každodenných radostí a starostí (veď účty treba platiť 😊).

  Ranný rituál, garantujúci skvelú duševnú pohodu a náladu, čo ti významne ovplyvní následne celý deň.

  Jednoduchú a v praxi aplikovateľnú metódu, ktorá ti skutočne posilní zdravie, skvalitní spánok, sústredenie, silnú vôľu a pomôže podávať lepšie duševné a fyzické výkony.

  Ako bonus na naučíš tiež techniku, ktorá ťa nakopne práve vtedy, keď sa ti nebude chcieť či  vtedy, keď sa o slovo prihlásia tvoje vnútorné brzdy, ktoré ťa blokujú v dosiahnutí toho, čo by si v živote tak skutočne chcel/la.

TAKTIEŽ ZÍSKAŠ PRAKTICKÝ NÁVOD AKO ZÍSKAŤ:

 • Silný imunitný systém a zdravie, kedy sa ťa prechladnutie, či iné choroby prakticky už nebudú vôbec týkať.
 • Dokonale vytrénovaný kardiovaskulárny systém a krvný obeh, čo ti okamžite pomôže navýšiť tvoju energiu.
 • Výraznú úľava od vnútorného napätia a stresu, čo ťa dá do pohody a „tvoj pohár už nebude pretekať“.
 • Skutočne silnú vôľu a sebavedomie, čo ti pomôže prekonávať rôzne životné prekážky a výzvy aj tie, ktoré si doteraz stále odkladal/la.
 • Lepšiu kreativitu pre prácu a koncentráciu pre dokončovanie vecí.
 • Merateľne zvýšenú silu, vytrvalosť a regeneráciu pre rôzne fyzické aktivity a šport (túto metódu už dnes využívajú mnohí vrcholoví športovci po celom svete).
 • Zníženie krvného tlaku a tým aj srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a do života prináša hlboký vnútorný kľud a pokoj.
 • Zvýšenú toleranciu voči akútnym či chronickým bolestiam. 
 • Výrazné zmiernenie príznakov depresie, únavy, vyhorenia, „čierneho“ pohľadu na svet. 
 • Spôsob ako sa zbaviť zlozvykov a závislostí.
 • Návod ako prekonať odpor voči strachu a chladu a získaš tiež pozitívnu skúsenosť, ktorá ti otvorí dvere k novým dobrodružstvám a zážitkom.
 • Odvahu sa postaviť sa voči zoči riešeniu stresových situácií a vylepšiť si svoje rozhodovacie schopnosti a eliminovať váhavosť.

     

PREČO PRÁVE TENTO KURZ OD JURAJA BUČEKA A PETRA URBANCA?

  Juraj je oficiálne certifikovaný Wim Hof Method inštruktor.

  Referencie účastníkov jednodňoviek alebo víkendových kurzov hovoria samé za seba.

  Juraj na svojich kurzoch okrem techník samotnej Wim Hof metódy ťa naučí aj stratégie ako sa zbaviť svojich životných bŕzd, ktoré nás držia v našich životoch späť – čo účastníci s odstupom času vnímajú ako jednu z kľúčových vecí celého kurzu.

  Juraj má dlhoročné, hlboké skúsenosti a prax s WHM metódou s prihliadnutím na bezpečnosť, individuálny a ľudský prístup, efektivitu a dlhodobú udržateľnosť.

   Iba na tomto kurze získate priamo od uznávaného lektora, kouča a mentora Petra Urbanca ako bonus konkrétnu techniku s ktorou sa rozhodne pustíte do natrénovaných aktivít a najmä vydržíte pri nich aj vtedy, keď sa vám práve nebude chcieť, kedy sa skutočne láme chlieb vášho životného úspechu. V kombinácii s Wim Hof metódou sa práve táto synergia stáva tou rozhodujúcou.

     

PREČO PRÁVE TERAZ BY SOM MAL PRÍSŤ NA VÍKENDOVKU?

  Nebudeme vás masírovať žiadnymi zľavami, ale spätná väzba od účastníčky WHM víkendovky hovorí za všetko: “Škoda, že som nebola na WHM zážitkovej víkendovke už pred rokmi, ktorá by mi ukázala techniky ako žiť plnohodnotnejší a šťastnejší život bez strachov a bŕzd. Lebo až teraz vidím a spomínam na vlny na ktoré som nenaskočila, na príležitosti a výzvy do ktorých som neišla, pretože moje brzdy a strach boli silnejšie ako moja vnútorná energia a odvaha vziať svoj život do vlastných rúk. Čo všetko som mohla urobiť pre seba, svoju rodinu, blízkych, priateľov, ale teraz neľutujem toho, čo som urobila, ale toho čo som neurobila a spraviť mohla!

  Život letí skutočne rýchlo a preto nezmeškajte túto exkluzívnu príležitosť zmeniť svoj život k lepšiemu, aby nebolo príliš neskoro.

  Investujte do seba už dnes a vydajte sa na cestu nových zážitkov a zmeny života!

     

JE TO NÁROČNÉ APLIKOVAŤ TÚTO METÓDU DO ŽIVOTA?

  Wim Hof Metóda je časovo nenáročná, jednoduchá a prístupná pre každého, bez ohľadu na fyzickú kondíciu alebo vek* (*od 18 rokov).

  Na kurze sa správne naučíte jednoduché, ale funkčné a silné techniky, ktoré idú hlboko do našej fyziológie a vyžadujú iba pár minút denne a zvládne to skutočne každý.

  Nie je potrebné si kupovať žiadne špeciálne náčinie, či iné pomôcky.

  Juraj vás odborne prevedie všetkými piliermi metódy a do rúk vám dá konkrétne tipy a triky tak, aby ste metódu mohli bezpečne a najmä samy aplikovať v pohodlí vášho domova.

  Získate prístup k podpornej WHM komunite, ktorá ťa bude motivovať a inšpirovať na tvojej ceste.

     

KEDY MI TO PRINIESIE BENEFITY?

  Už od prvého dňa na kurze zažijete transformujúce účinky Wim Hof Metódy.

  Okamžité zlepšenie nálady, zvýšenie energie, zníženie úrovne stresu, sú často pozorované zmeny už v prvých dňoch aplikovania metódy.

  Po kurze nastupujeme 20-dňovú výzvu, kedy už po prvých dvoch týždňoch účastníci komunikujú, že ich okolie sa začína často pýtať: „Ty na čom fičíš?“. Áno, je to už dnes tak, ak je niekto v pohode, zdravý a usmiaty, je to podozrivé 😊  

  Napríklad už po dvoch týždňoch sa začnú naplno prejavovať účinky vaskulárneho fitnesu (sprchovanie studenou vodou – na kurze sa presne naučíte ako to robiť správne) a ľudia pociťujú na vlastnej koži blahodárne benefity – Úsmev na perách 😊, životná vitalita ↑, energia ↑, silná vôľa ↑, vnútorný kľud a pohoda ↑, stres ↓, vnútorné napätie ↓, tepová frekviencia ↓, krvný tlak ↓, príznaky depresie a úzkosti ↓, nespavosť ↓,  … 

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

AK MÁŠ ZÁUJEM O VÍKENDOVKU, NAPÍS NA INFO@JURAJBUCEK.SK  🙂

 

     

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

JE MOŽNÉ KÚPIŤ KURZ AKO DARČEK?

Áno, víkendovku bude môcť si kúpiť aj ako darček.

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

 • Pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých praktikantov otužovania, či Wim Hof metódy, ktorí chcú vyťažiť z metódy maximum za krátky čas s podporou skupinového efektu.
 • Pre všetkých, ktorí preferujú učenie sa reálnou praxou s minimum teórie. Ako Wim hovorí – „Feeling is understanding“ (voľný preklad: treba zažiť, potom pochopíš)
 • Pre tých, ktorí hľadajú nový zdroj energie, vnútorný kľud a pohodu, životný reštart, či príjemné vypnutie od každodenných starostí a strávenie víkendu v lone prírody.
 • Pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ, zostať silní a zdraví a zažiť niečo nové.

 

PRE KOHO NIE JE WORKSHOP VHODNÝ?

 • Osoby mladšie ako 18 rokov.
 • Osoby s epilepsiou.
 • Osoby s Raynaudovým syndrómom typ II.
 • Tehotné ženy.

 

MUSÍM ABSOLVOVAŤ AJ ĽADOVÚ KAĎU?

Ľadový kúpeľ je samozrejme plne dobrovoľný. Na workshope tiež pracujeme aj s konceptmi a vzorcami v našich mysliach, ktoré nám buď pomáhajú alebo obmedzujú v našich životoch a hovoria nám, čoho „sme“ a čoho „nie sme“ schopní.

 

DOZVIEME SA NIEČO VIAC O METÓDE A AKO JU APLIKOVAŤ DO PRAXE?

Áno, povieme si informácie a súvislosti o všetkých troch pilieroch metódy a ako ich efektívne a správne zaviesť do praxe s cieľom získať skvelé benefity pre náš každodenný život. A všetko si aj prakticky ukážeme a precvičíme 🙂

 

DOZVIEM SA NIEČO AJ O POZADÍ METÓDY A VEDECKÝCH DÔKAZOCH?

Áno, metóda je vedecky podložená a stručne a ľudskou rečou si vysvetlíme niektoré prelomové vedecké štúdie, ktoré lekárov a vedcov z celého sveta presvedčili o skutočných účinkoch metódy.

AK NEBUDEM MÔCŤ PRÍSŤ, VRÁTITE MI PENIAZE?

V prípade, že sa nebudete môcť dostaviť na kurz, určite nájdeme spoločné riešenie. Buď si vyberiete nejaký iný termín, alebo ak to nebude možné tak vám samozrejme so 100% garanciou vrátime peniaze 🙂

 

MÁM INÚ OTÁZKU, AKO MÔŽEM ZÍSKAŤ ODPOVEĎ?

Nech sa páči, napíšte mi vašu otázku cez kontaktný formulár, alebo priamo na info@jurajbucek.sk a ja vám s radosťou odpoviem.

 

 

 

 

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC DETAILOV, ČO EŠTE KONKRĚTNE TI PRINESIE TENTO WIM HOF METHOD VÍKENDOVÝ KURZ?

  MOŽNOSŤ ŽIVOTNÉHO REŠTARTU

Po víkendovke si poviete, “ak som si doteraz myslel/la, že toto nedokážem, tak už viem, že to bol iba limit v mojej hlave”. Získaš sadu jednoduchých ale účinných nástrojov, ktorými iba za 15 minút tvojho času denne, môžeš skutočne reštartovať život v mnohých oblastiach života.

  TECHNIKU NA UTÍŠENIE MYSLE

Počas retenčnej fázy Wim Hof dychového cvičenia sa dostaneš do hlbokého kľudu a myšlienky skutočne prestanú víriť v tvojej hlave. Dostaneš sa hlboko do svojej  fyziológie a zažiješ naozajstné utíšenie mysle, čo prináša pokojj. Taktiež ti garantujem, že pri ľadovom kúpeli, keď sa tvoje telo a myseľ dostane do silného aktivovaného stavu sympatika nervovej sústavy, tak tvoje myšlienky naozaj utíchnu, čo je skvelý pocit, ktorý sa naučíme prenášať do každodenného života.

  NOVÝ ZDROJ ENERGIE

V dnešnej zrýchlenej dobe sa od nás vyžaduje, aby sme zvládali veľa úloh, ktoré sú nevyhnutné pre náš každodenný pracovný a osobný život, na ktoré je treba mať však dostatok energie. Aplikovaním metódy Wima Hofa získaš skutočne silný zdroj životnej energie. Napríklad sa naučíš tiež efektívne zvládať záťažové situácie, ktoré ťa už nebudú uberať o drahocenné sily a energiu.

  STRATÉGIE AKO ZVLÁDAŤ STRES

Mnoho ľudí z celého sveta už dnes benefitujú z tejto metódy a využíva ju v každodennom živote ako silný nástroj na redukciu interného napätia a stresu. Wim Hof dýchacie cvičenie, ktoré sa naučíme a postupné vystavovanie sa chladu (napr. studená sprcha) je kľúčom k trvalému zmierneniu fyzického aj duševného stresu. Napríklad tvoj cievny systém bude v skvelej kondícii, zníži sa ti dlhodobo tep, krvný tlak a následne aj stres a zvýši energia.

  BENEFITY PRE FYZICKÉ ZDRAVIE

Zvýšenie pH krvi, respektíve uvedenie tela do zásaditého / alkalického stavu počas dychového cvičenia. Úľava pri autoimunitných ochoreniach, artritíde, od migrény. Silnejší imunitný systém. Tréning kardiovaskulárneho systému, ktorý zlepšuje náš krvný obeh. Znižovanie zápalov v tele, respektíve dokázané protizápalové účinky. Aktivácia tvorby bielych krviniek. Zvýšenie tvorby červených krviniek, zefektívnenie fungovania a zväčšenie objemu pľúc, výrazné zlepšenie metabolizmu, čo pomáha nielen pri látkovej výmene, ale aj napríklad pri chudnutí. Zníženie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a mnohé ďalšie lekármi dokázané benefity.

  BENEFITY PRE DUŠEVNÉ ZDRAVIE

Redukcia stresu, úzkosti, vnútorného napätia a depresie. Zlepšenie duševnej pohody a nálady. Lepšia kreativita a fokus. Posilnenie sebadôvery, odhodlania, silnej vôle. Zmiernenie príznakov vyhorenia. Skutočné zažívanie pocitu šťastia. Zažiť znovu spojenie s prírodou a so sebou samým sebou. Posilnenie rozhodovania, pamäte a schopnosti učenia sa. Zlepšenie sebauvedomenia. Zažitie pocitu úplnej blaženosti, vďačnosti a lásky.

  ZLEPŠENIE PSYCHICKEJ POHODY A NÁLADY

Žiaľ, veľa ľudí na celom svete zápasí s problémami psychickej nepohody, čo prináša menšiu odolnosť organizmu, ťažkosti pri zvládaní emócii, pocitov a každodenných starostí a najmä menšiu radosť zo života. Skvelé je, že ľudia praktikujúci Wim Hof metódu preukázateľne konštatujú výrazné zlepšenie nálady a spokojnosti so sebou samým. Metóda Wima Hofa vedecky preukázateľne pomáha prirodzene zvyšovať hladinu endorfínov a iných „šťastných hormónov“ čo má blahodarné účinky na našu životnú pohodu.

  PREVENCIA A POMOC PRI VYHORENÍ

Ľudia, ktorí zažívajú syndróm vyhorenia sa cítia depresívne, sú apatickí, vyčerpaní a neustále v strese. Veľa ľudí denne zápasí s rovnováhou medzi pracovným a osobným životom a aj preto je syndróm vyhorenia stav, ktorý ovplyvňuje čoraz väčšie percento populácie. Metóda Wima Hofa poskytuje techniky, ktoré pomáhajú lepšie zvládnuť každodenný tlak, resetujú nervový a hormonálny systém a dodávajú energiu potrebnú na prevenciu ale aj na zotavenie sa z vyhorenia.

  RIEŠENIE PRE DEPRESÍVNE STAVY

Pretrvávajúce pocity úzkosti alebo až depresie narúšajú schopnosť normálne fungovať a užívať si život. Depresia môže trvať veľmi dlho a môže spôsobiť pocity bezcennosti, únavy, môžete pribrať alebo schudnúť a dokonca môže spôsobovať aj fyzickú bolesť. Prekonať depresiu môže byť veľmi ťažké, ale depresívni ľudia, ktorí začali aplikovať metódu Wima Hofa, konštatovali okamžitú úľavu od rôznych príznakov súvisiacich aj s klinickou depresiou.

  POSILNENIE VÔLE A SEBADÔVERY

Ak sa skutočne chcete v niečom zlepšiť, niečo konkrétne dosiahnuť a stať sa lepšou verziou samého seba, je silná vôľa jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné mať. Dobrá správa je, že vôľa podľa vedeckého výskumu nie je vrodená schopnosť, ale je to získaná zručnosť resp. dynamicky kolísajúci zdroj, ktorý je možné trénovať. Práve praktizovaním techník Wim Hof metódy, získate skalopevnú vôľu, ktorá vám následne pomôže vo všetkých oblastiach života.

  VIAC SILY A VYTRVALOSTI

Hľadáte ako preskočiť svoje hranice pri športovom alebo inom fyzickom výkone? Metóda Wima Hofa presne toto dokáže! Profesionálni športovci ako Laird Hamilton a Alistair Overeem a mnohí ďalší už používajú Wim Hof metódu, aby posunuli svoje telo a myseľ na extra top úroveň z pohľadu sily, odhodlania a vytrvalosti.

  HLBOKÝ SPÁNOK PRE REGENERÁCIU

Ľudia praktizujúci Wim Hof metódu pozorujú výrazné zlepšenie kvality spánku, ktorý vám prinesie skvelú regeneráciu a počas dňa sa budeš cítiť nabitý/tá silou a budeš mať viac energie pre prácu, rodinu, seba rozvoj aj osobný život. Jednoducho budeš spať ako bábätko. Kvalitný 7 – 8 hodinový spánok má vedecky dokázané blahodárne účinky na fyzické a duševné zdravie.

  ZLEPŠENIE SÚSTREDENIA A KONCENTRÁCIE

Schopnosť koncentrácie resp. sa sústredene venovať určitej aktivite je v dnešnej dobe kľúčová. Väčšina problémov so sústredením súvisí so stresom. Môže to byť stres v práci, ale aj stres v osobnom živote. Niekedy nepomôžu jednoduché koncentračné cvičenia, ako napríklad krátka prechádzka alebo relaxácia, ale je potrebné pracovať na trvalom riešení, napríklad s použitím pravidelnej uvoľňujúcej techniky, ktorú vám práve Wim Hof metóda vo forme dýchacieho cvičenia prináša.

  ZLEPŠENIE ZVLÁDANIA CHLADU

Chladová terapia dnes získava na popularite, pretože je spojená s mnohými zdravotnými výhodami vrátane znižovania zápalov, zlepšovania imunitných reakcií tela, odstránením syndrómu studených rúk a nôh a pod. Avšak pre mnohých ľudí je nepredstaviteľné vystaviť svoje telo ľadovej vode a práve v tomto je skvelá metóda Wima Hofa, ktorá špeciálnym dychovým cvičením pomôže nastaviť telo a myseľ tak, že vystavenie ľadovej vode bude zážitkom a nie utrpením. Naučíte sa bezpečne otužovať tak, aby vám to energiu a skvelý pocit pre telo aj myseľ dávalo a nie naopak.

  ZBAVENIE SA ZLOZVYKOV A ZÁVISLOSTÍ

Pravidelným praktikovaním metódy sa “zaviažete” k určitej disciplíne, ktorá vám pomôže si vybudovať skutočnú silnú vôľu, sebadôveru a odolnosť. A jednou z takýchto disciplín je aj chlad. V metóde Wima Hofa dobrovoľne a statočne a s uvoľnením prijímame chlad a to podporuje schopnosť čeliť nepohodliu a robí nás psychicky silnejšími, čo buduje našu schopnosť prekonať svoje aktuálne zlozvyky a závislosti a byť odolným voči tým budúcim.

Wim Hof Method kurz workshop jednodňový intenzívny fundamentals workshop

SKVELÁ ŠANCA ZÍSKAŤ

NOVÝ ZDROJ SILY, ENERGIE A ZDRAVIA

PRE VÁŠ ŠTASTEJŠÍ ŽIVOT

Kurz, ktorý vám doslova zmení život k lepšiemu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda