Wim Hof method workshop Kurz jednodňový intenzívny fundamentals metóda kurz workshop

CERTIFIKOVANÉ WORKSHOPY A KURZY

WIM HOF METÓDY

Zažite WIM HOF METHOD Workshopy, kurzy a aktivity, ktoré vám dájú do rúk funkčné nástroje s fantastickými benefitmi pre váš život.
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda

GARANCIA KVALITY

Mnohoročné skúsenosti, znalosti a zručnosti certifikované oficiálnou WHM akadémiou.
Kurzy sú pripravené podľa najnovších poznatkov, praktík a metodiky z Wim Hof Method akadémie 2022.
Bezpečnosť, odbornosť, skvelý zážitok a schopnosť praktizovať metódu po workshope správne, efektívne a samostatne je prioritou 👍
juraj bucek wim hof method instructor profile

 CERTIFIKOVANÝ INŠTRUKTOR

 

   Oficiálne certifikovaný inštruktor Wim Hof metódy.

   Certifikovaný na základe najnovšej validačnej schémy WHM akadémie 2021/2022.

   Úspešne absolvovaný “Master module III” priamo v poľskom WHM tréningovom centre v Przesieka.

   Dlhoročné skúsenosti a prax s prihliadnutím na bezpečnosť, individuálny prístup, efektivitu a dlhodobú udržateľnosť.

POĎ A VYSKÚŠAJ WIM HOF METÓDU NA VLASTNEJ KOŽI

Wim Hof method workshop Kurz jednodňový intenzívny fundamentals metóda kurz workshop

 #1 Intenzívny, jednodňový workshop Wim Hof Metódy

[WHM Fundamentals Workshop]

Zaži skvelý, intenzívny, jednodňový workshop Wim Hof metódy, kde vás odborne a bezpečne prevediem všetkými piliermi metódy – dychové cvičenie, chladová terapia a nastavenie mysle so zameraním na jednoduchosť, efektivitu a dlhodobú udržateľnosť.

 

Absolvovanie kurzu prináša skutočný životný reštart, možnosť osobnej transformácie s blahodarnými benefitmi pre mnohé oblasti vášho života. Skvelé referencie a atmosféra.

 

Workshop je určený ako pre úplných začiatočníkov, ale aj pre skúsenejších praktikantov Wim Hof metódy, či otužovania a tiež pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ a zažiť niečo nové. (Ponorenie do ľadovej vodu je plne dobrovoľné.)

 

Workshop je obmedzený na 20 účastníkov, aby sa zaručila kvalita a podmienky, ktoré umožňuje dostatočnú osobnú pozornosť a spätnú väzbu.

DARUJTE KURZ AKO DARČEK

Skvelý darček, ktorým darujete zdravie, životnú energiu a pohodu do života 👍

ČO POVEDALI O WORKSHOPE?

ČO MI PRINESIE TENTO KURZ?

Workshop prináša vedecky podloženú metódu, kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a stať sa tak šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba a to rozhodne stojí za to 👍

MOŽNOSŤ ŽIVOTNÉHO REŠTARTU

Po workshope si poviete, “ak som si doteraz myslel, že toto nedokážem, tak už viem, že to bol iba limit v mojej hlave”.  Získate sadu jednoduchých ale účinných nástrojov, ktorými za 15 minúť vášho času denne, môžete skutočne reštartovať život v mnohých oblastiach života.

TECHNIKU NA UTÍŠENIE MYSLE

Počas retenčnej fázy Wim Hof dychového cvičenia sa dostanete do hlbokého kľudu a myšlienky skutočne prestanú víriť vo vašej hlave. Dostanete sa hlboko do svoje fyziológie a zažijete naozajstné utíšenie mysle, čo prináša pokoj, hlboký pokoj. Taktiež vám garantujem, že pri ľadovom kúpeli, keď sa vaše telo a myseľ dostane do aktivovaného stavu sympatika nervovej sústavy, tak vaše myšlienky naozaj utíchnu, čo je neskutočný pocit.

NOVÝ ZDROJ ENERGIE

V dnešnej zrýchlenej dobe sa od nás vyžaduje, aby sme zvládli veľa úloh, ktoré sú nevyhnutné pre náš každodenný pracovný a osobný život na ktoré je treba mať však dostatok energie. Aplikovaním metódy Wima Hofa získate skutočne nový zdroj životnej energie. Napríklad sa naučíte tiež efektívne zvládať záťažové situácie, ktoré vás už nebudú uberať drahocenné sily a energiu.

STRATÉGIE AKO ZVLÁDAŤ STRES

Mnoho ľudí z celého sveta už dnes benefitujú z tejto metódy a využíva ju v každodennom živote ako silný nástroj na redukciu interného napätia a stresu. Wim Hof dýchacie cvičenie a postupné vystavovanie sa chladu (napr. studená sprcha) je kľúčom k trvalému zmierneniu fyzického aj duševného stresu. Napríklad váš cievny systém bude v skvelej kondícii, zníži sa vám dlhodobo tep, krvný tlak a následne aj stres a zvýši energia.  Viac info TU

BENEFITY PRE FYZICKÉ ZDRAVIE

Zvýšenie pH krvi, respektíve uvedenie tela do zásaditého / alkalického stavu počas dychového cvičenia. Úľava pri autoimunitných ochoreniach, artritíde, od migrény. Silnejší imunitný systém. Tréning kardiovaskulárneho systému, ktorý ZLEPŠUJE náš krvný obeh. Znižovanie zápalov v tele, respektíve protizápalové účinky. Aktivácia tvorby bielych krviniek. Zvýšenie tvorby červených krviniek, zväčšenie objemu pľúc, zlepšenie metabolizmu. Zníženie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a mnohé ďalšie benefity.

BENEFITY PRE DUŠEVNÉ ZDRAVIE

Redukcia stresu, úzkosti, vnútorného napätia a depresie. Zlepšenie duševnej pohody a nálady. Lepšia kreativita a fokus. Posilnenie sebadôvery, odhodlania, vôle. Zmiernenie príznakov vyhorenia. Skutočné zažívanie pocitu šťastia.  Zažiť znovu spojenie s prírodou a so sebou samým sebou. Posilnenie rozhodovania, pamäte a schopnosti učenia sa. Zlepšenie sebauvedomenia. Zažitie pocitu úplnej blaženosti, vďačnosti a lásky.

ZLEPŠENIE PSYCHICKEJ POHODY A NÁLADY

Žiaľ, veľa ľudí na celom svete zápasí s problémami psychickej nepohody, čo prináša menšiu odolnosť organizmu, ťažkosti pri zvládaní pocitov a každodenných starostí a najmä menšiu radosť zo života. Skvelé je, že ľudia praktikujúci Wim Hof metódu preukázateľne konštatujú výrazné zlepšenie nálady a spokojnosti so sebou samým. Metóda Wima Hofa vedecky preukázateľne pomáha prirodzene zvyšovať hladinu endorfínov čo má blahodarné účinky na našu životnú pohodu.

PREVENCIA A POMOC PRI VYHORENÍ

Ľudia, ktorí zažívajú syndróm vyhorenia sa cítia depresívne, sú apatickí, vyčerpaní a neustále v strese. Veľa ľudí denne zápasí s rovnováhou medzi pracovným a osobným životom a aj preto je syndróm vyhorenia stav, ktorý ovplyvňuje čoraz väčšie percento populácie. Metóda Wima Hofa poskytuje techniky, ktoré pomáhajú lepšie zvládnuť každodenný tlak, resetujú nervový a hormonálny systém a dodávajú energiu potrebnú na prevenciu ale aj na zotavenie sa z vyhorenia.

RIEŠENIE PRE DEPRESÍVNE STAVY

Pretrvávajúce pocity úzkosti alebo až depresie narúšajú schopnosť normálne fungovať a užívať si život. Depresia môže trvať veľmi dlho a môže spôsobiť pocity bezcennosti, únavy, môžete pribrať alebo schudnúť a dokonca môže spôsobovať aj fyzickú bolesť. Prekonať depresiu môže byť veľmi ťažké, ale depresívni ľudia, ktorí začali aplikovať metódu Wima Hofa, konštatovali okamžitú úľavu od rôznych príznakov súvisiacich aj s klinickou depresiou.

POSILNENIE VÔLE A SEBADÔVERY

Ak sa skutočne chcete v niečom zlepšiť, niečo konkrétne dosiahnuť a stať sa lepšou verziou samého seba, je silná vôľa jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné mať. Dobrá správa je, že vôľa podľa vedeckého výskumu nie je vrodená schopnosť, ale je to získaná zručnosť resp. dynamicky kolísajúci zdroj, ktorý je možné trénovať. Práve praktizovaním techník Wim Hof metódy, získate skalopevnú vôľu, ktorá vám následne pomôže vo všetkých oblastiach života.

VIAC SILY A VYTRVALOSTI

Hľadáte ako preskočiť svoje hranice pri športovom alebo inom fyzickom výkone? Metóda Wima Hofa presne toto dokáže! Profesionálni športovci ako Laird Hamilton a Alistair Overeem a mnohí ďalší už používajú Wim Hof metódu, aby posunuli svoje telo a myseľ  na extra top úroveň z pohľadu sily, odhodlania a vytrvalosti.

HLBOKÝ SPÁNOK PRE REGENERÁCIU

Ľudia praktizujúci Wim Hof metódu pozorujú výrazné zlepšenie kvality spánku, ktorý vám prinesie skvelú regeneráciu a počas dňa sa budete cítiť nabitý silou a budete mať viac energie pre prácu, rodinu, seba rozvoj aj osobný život. Jednoducho budete spať ako bábätko. Kvalitný 7 -8 hodinový spánok má vedecky dokázané blahodárne účinky na fyzické aj duševné zdravie.

ZLEPŠENIE SÚSTREDENIA A KONCETRÁCIE

Schopnosť koncentrácie resp. sa sústredene venovať určitej aktivite je v dnešnej dobe kľúčová. Väčšina problémov so sústredením súvisí so stresom. Môže to byť stres v práci, ale aj stres v osobnom živote. Niekedy nepomôžu jednoduché koncentračné cvičenia, ako napríklad krátka prechádzka alebo relaxácia, ale je potrebné pracovať na trvalom riešení, napríklad s použitím pravidelnej relaxačnej rutiny, ktorú vám práve Wim Hof metóda vo forme dýchacieho cvičenia prináša.

ZLEPŠENIE ZVLÁDANIA CHLADU

Chladová terapia dnes získava na popularite, pretože je spojená s mnohými zdravotnými výhodami vrátane znižovania zápalov, zlepšovania imunitných reakcií tela, odstránením syndrómu studených rúk a nôh a pod. Avšak pre mnohých ľudí je nepredstaviteľné vystaviť svoje telo ľadovej vode a práve v tomto je skvelá metóda Wima Hofa, ktorá špeciálnym dychovým cvičením pomôže nastaviť telo a myseľ tak, že vystavenie ľadovej vode bude zážitkom a nie utrpením.

ZBAVENIE SA ZLOZVYKOV A ZÁVISLOSTÍ

Pravidelným praktikovaním metódy sa “zaviažete” k určitej disciplíne, ktorá vám pomôže si vybudovať skutočnú silnú vôľu, sebadôveru a odolnosť. A jednou z takýchto disciplín je aj chlad. V metóde Wima Hofa dobrovoľne a statočne a s uvoľnením prijímame chlad a to podporuje schopnosť čeliť nepohodliu a robí nás psychicky silnejšími, čo buduje našu schopnosť prekonať svoje aktuálne zlozvyky a závislosti a byť odolný voči tým budúcim.

A mnohé ďalšie benefity o ktorých si povieme na workshope …

AKO TO NA KURZE BUDE VYZERAŤ?

ČO OČAKÁVAŤ OD WORKSHOPU?

bezpečné a pokojné prostredie v lone prírody

predstavíme si Wim Hof metódu (história, o Wimovi, cesta k vede, prelomové okamihy, 3 piliere metódy, … )

budeme aj trochu experimentovať s dychom a vlastným telom

naučíte sa ako správne a bezpečne praktizovať WHM dychové cvičenie

naučíte sa 3-krokový protokol chladovej terapie podľa metódy Wima Hofa

osvetlíme si, čo sa v tele skutočne deje pri WHM dýchaní, chladovej terapii a nastavení mysle

získate najnovšie informácie o vede podané ľudskou rečou

rôzne zaujímavostí a dôležité súvislostí v rámci všetkých 3 pilierov metódy

budeme sa tiež trochu hýbať, uvoľňovať napätie a pracovať s telom a vnútorným svetom

ponoríme sa do ľadovej vody (plne dobrovoľné)

bude k dispozícii niečo zdravé pod zub a čistá pramenitá voda priamo z lesa

po workshope obdržíte špeciálny info balíček Wim Hof metódy s praktickými informáciami

získate prístup do skupiny, kde zdieľame svoje úspechy, motiváciu či progres

vždy skvelá atmosféra a silný zážitok

individuálny prístup

pohodlný prístup autom a zdarma parkovanie

profesionálne fotografie zachycujúce nezabudnuteľné okamihy

prekvapenie na záver >> darček pre každého 🙂

TOP KVALITA GARANTOVANÁ

 

CERTIFIKOVANÝ

INŠTRUKTOR

 

GARANCIA

SPOKOJNOSTI

 

V LONE

PRÍRODY

LUXUSNÉ

PROSTREDIE

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Je možné kúpiť workshop ako darček?

Áno, workshop je možné kúpiť aj ako darček. Po zakúpení vás automaticky systém zašle darčekový poukaz, ktorý si môžete vytlačit a podarovať 🙂 . Obdarovaný na takto získa špeciálny kód, ktorý aplikuje v e-shope na ním zvolený dátum workshopu, ktorý mu bude vyhovovať.

Darčekový poukaz je dostupný TU. 

Pre koho JE a pre koho NIE JE workshop určený?

Workshop JE určený ako pre úplných začiatočníkov, ale aj pre skúsenejších praktikantov Wim Hof metódy, či otužovania a tiež pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ a zažiť niečo nové.

Na workshop v zmysle záväzných pravidiel Wim Hof metódy nie je možné zaregistrovať:

  • osoby mladšie ako 18 rokov
  • osoby s epilepsiou
  • osoby s Raynaudovým syndrómom typ II
  • tehotné ženy
Kde bude workshop prebiehať?

Workshop bude prebiehať v nádhernom prostredí v lone prírody – Vila Sokolka, Chocholná – Velčice, časť Kykula 714, 913 04 Trenčín, Slovensko. Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o Vila Sokolka nájdeš >>> https://vilasokolka.sk/

Dozvieme sa niečo viac o metóde a ako ju aplikovať do praxe?

Áno, povieme si informácie a súvislosti o všetkých troch pilieroch metódy a ako ich efektívne a správne zaviesť do praxe s cieľom získať skvelé benefity pre náš každodenný život. A všetko si aj prakticky ukážeme a precvičíme 🙂

Ako dlho bude workshop trvať?

Rámcový harmonogram workshopu:

11:30 príchod a 30 minút do 12:00 bude prebiehať registrácia. O 12:00 bude oficiálny začiatok workshopu. Prosím, príďte presne, tak aby ste boli v kľude, bez stresu, je to veľmi dôležité 🙂 Workshop končíme o 17:00.

Musím absolvovať aj ľadovú kaďu?

Ľadový kúpeľ je samozrejme plne dobrovoľný. Na workshope tiež pracujeme aj s konceptmi a vzorcami v našich mysliach, ktoré nám buď pomáhajú alebo obmedzujú v našich životoch a hovoria nám, čoho “sme” a čoho “nie sme” schopní.

Dozviem sa niečo aj o pozadí metódy a vedeckých dôkazoch?

Áno, metóda je vedecky podložená a stručne a ľudskou rečou si vysvetlíme niektoré prelomové vedecké štúdie, ktoré lekárov a vedcov z celého sveta presvedčili o skutočných účinkoch metódy.

Ak nebudem môcť, prísť vrátite mi peniaze?

V prípade, že sa nebudete môcť dostaviť na kurz, určite nájdeme spoločné riešenie. Buď si vyberiete nejaký iný termín, alebo ak to nebude možné tak vám samozrejme so 100% garanciou vrátime peniaze 🙂

Je nutné sa nejako špeciálne pripraviť na workshop?

Nie, nie je potrebná žiadna špeciálna príprava, akurát odporúčam trochu potrénovať telo a vôľu studenými sprchami.

Na konci bežného sprchovania teplou vodou si pustite studenú vodu. Začni od nôh a postupne postupuj vyššie hore telom. Studenou vodou sa sprchujte rovnomerne po celom tele  15-30 sekúnd (hlavu kľudne môžete vynechať). Tento čas postupne predlžujte, avšak tak, aby ste z toho mali radosť. Veľmi dôležité je byť pri tom uvoľnený, nebyť v napätí a prijímať chlad bez vzdorovania. 

Mám inú otázku, ako môžem získať odpoveď?

Nech sa páči, napíšte mi vašu otázku cez kontaktný formulár, alebo priamo na info@jurajbucek.sk a ja vám s radosťou odpoviem.

Wim Hof Method kurz workshop jednodňový intenzívny fundamentals workshop

SKVELÁ ŠANCA ZÍSKAŤ

NOVÝ ZDROJ SILY, ENERGIE A ZDRAVIA

PRE VÁŠ ŠTASTEJŠÍ ŽIVOT

Kurz, ktorý vám doslova zmení život k lepšiemu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda

NAJNOVŠIE ČLÁNKY Z BLOGU

Tipy, skúsenosti, zaujímavosti, návody a omnoho viac, …  🙂

NOVÝ E-SHOP

Originálny dizajn, prémiová kvalita, eco-fiendly produkty, … 🙂
Eshop t-shirts inspired by Wim Hof Method

DIZAJN

Originálny dizajn produktov inšpirovaný nielen metódou Wima Hofa, ktorý nenájdete nikde inde.

 

NAŠE ZÁSADY A PRÍSTUP

  • Záleží nám na vysokej kvalite materiálu a potlače,
  • Produkty vyrobené s použitím najnovšej technológie tlače DTG (direct-to-garment),
  • Trojitá kontrola kvality pred odoslaním produktu,
  • Produkty sú vyrobené s ohľadom na udržateľnosť a zodpovednosť voči planéte a ľudom,
  • Podporujeme eco-fiendly produkty,
  • Materiály sú získavané od etických značiek a dodávateľov, ktorí spĺňajú pracovné, environmentálne a bezpečnostné požiadavky.

 

PRAVIDEĽNE PRIDÁVAME NOVÉ PRODUKTY DO E-SHOPU 🙂

MÔJ CERTIFIKÁT Z WIM HOF METHOD AKADÉMIE

juraj bucek wim hof method certified instructor | certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa | Wim Hof metóda