Vedený tréning (cca 1 – 1,5 hod.) iba pre absolventov Wim Hof Method kurzov (absolventov jednodňových alebo víkendových pobytov), zameraný na opätovné praktické precvičenie WHM dychového cvičenia a chladovej terapie s využitím skupinové efektu s prihliadnutím na správnosť techník a dlhodobú udržateľnosť pre praktický život. Termín, čas a miesto: Viď nižšie termíny aj miesto konania. Trvanie tréningu: 1 – 1,5 hod. max (podľa počtu účastníkov, ale väčšinou to trvá cca 1 hodinku) Registrácia: Stačí iba jednoducho prísť! Nie potrebné sa nijako registrovať ani nič dopredu kupovať. Cena a platba: 30 Eur / osoba (platba priamo na mieste) Povinná výbava: Karimatka, plavky, uterák

WHM TRÉNING PRE ABSOLVENTOV

[DYCH A ĽAD]

Stačí iba prísť, zatrénovať si WHM metódu a opäť zažiť skvelú čarochvíľu s využitím skupinovému efektu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda

INFO K WHM TRÉNINGU DYCH A ĽAD

Vedený tréning (cca 1 – 1,5 hod.) iba pre absolventov Wim Hof Method kurzov (absolventov jednodňových alebo víkendových pobytov), zameraný na opätovné praktické precvičenie WHM dychového cvičenia a chladovej terapie s využitím skupinové efektu s prihliadnutím na správnosť techník a dlhodobú udržateľnosť pre praktický život. 
 
 • Termín, čas a miesto: Viď nižšie termíny aj miesto konania.
 • Trvanie tréningu: 1 – 1,5 hod. max (podľa počtu účastníkov, ale väčšinou to trvá cca 1 hodinku)
 • Registrácia: Stačí iba jednoducho prísť! Nie potrebné sa nijako registrovať ani nič dopredu kupovať.
 • Cena a platba: 30 Eur / osoba (platba priamo na mieste)
 • Povinná výbava: Karimatka, plavky, uterák
 

ČO OČAKÁVAŤ OD WHM TRÉNINGU PRE ABSOLVENTOV?

  Časovo nenáročná platforma, kde si pod vedením certifikovaného inštruktora prakticky zacvičíš WHM metódu.

  Zažiješ opäť vedené WHM dychové cvičenie (základné, alebo power breathing), ktoré ti „nabije baterky“ a zároveň ukľudní myseľ a uvoľní telo.

  Prevediem ťa po kvalitnej príprave opäť chladovou terapiou (mrazák alebo ľadová kaďa), kde sa opäť v náročnej záťažovej situácii uvoľníš a uvedomíš si akú obrovskú vnútornú silu v sebe máš.

  Použijeme jednoduché ale efektívne cviky na uvoľnenie napätia v tele.  

  Skvelú atmosféru, synergický efekt a skupinovú podporu ako na jednodňovkách či víkendových pobytoch.

  Pokojné a bezpečné prostredie v lone prírody, ktoré umocní efekt praktického tréningu.

  Bude priestor pre zdieľanie pokrokov, vlastných zistení s praktizovaním metódy, ktoré môžu inšpirovať ostatných.

Prezradím vám novinky, tipy a triky, ktoré vám pomôžu pri praktizovaní metódy v domácom prostredí.

  Skvelá možnosť si opätovne pripomenúť a zatrénovať správnu techniku dychového cvičenia a chladovej terapie  (opakovanie je matka múdrosti 🙂 ).

  Priestor, kde sa spoločne stretneme a podporíme jeden druhého na ceste byť zdravšou, šťastnejšou a silnejšou verziou samého seba.

  Garantujem, že si výrazne navýšiš svoju energiu, vypneš a utíšiš hlavu a dáš sa do pohody na nasledujúce obdobie.

  Možnosť individuálnej konzultácie. 

  Bude k dispozícii pramenitá voda a niečo malé pod zub.

  Bezpečné parkovanie zdarma pre všetkých.

ČO KONKRÉTNE TI PRINESIE WHM KURZ?

Workshop prináša vedecky podloženú metódu, kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a stať sa tak šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba a to rozhodne stojí za to 👍

MOŽNOSŤ ŽIVOTNÉHO REŠTARTU

Po workshope si poviete, „ak som si doteraz myslel, že toto nedokážem, tak už viem, že to bol iba limit v mojej hlave“.  Získate sadu jednoduchých ale účinných nástrojov, ktorými za 15 minúť vášho času denne, môžete skutočne reštartovať život v mnohých oblastiach života.

TECHNIKU NA UTÍŠENIE MYSLE

Počas retenčnej fázy Wim Hof dychového cvičenia sa dostanete do hlbokého kľudu a myšlienky skutočne prestanú víriť vo vašej hlave. Dostanete sa hlboko do svoje fyziológie a zažijete naozajstné utíšenie mysle, čo prináša pokoj, hlboký pokoj. Taktiež vám garantujem, že pri ľadovom kúpeli, keď sa vaše telo a myseľ dostane do aktivovaného stavu sympatika nervovej sústavy, tak vaše myšlienky naozaj utíchnu, čo je neskutočný pocit.

NOVÝ ZDROJ ENERGIE

V dnešnej zrýchlenej dobe sa od nás vyžaduje, aby sme zvládli veľa úloh, ktoré sú nevyhnutné pre náš každodenný pracovný a osobný život na ktoré je treba mať však dostatok energie. Aplikovaním metódy Wima Hofa získate skutočne nový zdroj životnej energie. Napríklad sa naučíte tiež efektívne zvládať záťažové situácie, ktoré vás už nebudú uberať drahocenné sily a energiu.

STRATÉGIE AKO ZVLÁDAŤ STRES

Mnoho ľudí z celého sveta už dnes benefitujú z tejto metódy a využíva ju v každodennom živote ako silný nástroj na redukciu interného napätia a stresu. Wim Hof dýchacie cvičenie a postupné vystavovanie sa chladu (napr. studená sprcha) je kľúčom k trvalému zmierneniu fyzického aj duševného stresu. Napríklad váš cievny systém bude v skvelej kondícii, zníži sa vám dlhodobo tep, krvný tlak a následne aj stres a zvýši energia.  Viac info TU

BENEFITY PRE FYZICKÉ ZDRAVIE

Zvýšenie pH krvi, respektíve uvedenie tela do zásaditého / alkalického stavu počas dychového cvičenia. Úľava pri autoimunitných ochoreniach, artritíde, od migrény. Silnejší imunitný systém. Tréning kardiovaskulárneho systému, ktorý ZLEPŠUJE náš krvný obeh. Znižovanie zápalov v tele, respektíve protizápalové účinky. Aktivácia tvorby bielych krviniek. Zvýšenie tvorby červených krviniek, zväčšenie objemu pľúc, zlepšenie metabolizmu. Zníženie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a mnohé ďalšie benefity.

BENEFITY PRE DUŠEVNÉ ZDRAVIE

Redukcia stresu, úzkosti, vnútorného napätia a depresie. Zlepšenie duševnej pohody a nálady. Lepšia kreativita a fokus. Posilnenie sebadôvery, odhodlania, vôle. Zmiernenie príznakov vyhorenia. Skutočné zažívanie pocitu šťastia.  Zažiť znovu spojenie s prírodou a so sebou samým sebou. Posilnenie rozhodovania, pamäte a schopnosti učenia sa. Zlepšenie sebauvedomenia. Zažitie pocitu úplnej blaženosti, vďačnosti a lásky.

ZLEPŠENIE PSYCHICKEJ POHODY A NÁLADY

Žiaľ, veľa ľudí na celom svete zápasí s problémami psychickej nepohody, čo prináša menšiu odolnosť organizmu, ťažkosti pri zvládaní pocitov a každodenných starostí a najmä menšiu radosť zo života. Skvelé je, že ľudia praktikujúci Wim Hof metódu preukázateľne konštatujú výrazné zlepšenie nálady a spokojnosti so sebou samým. Metóda Wima Hofa vedecky preukázateľne pomáha prirodzene zvyšovať hladinu endorfínov čo má blahodarné účinky na našu životnú pohodu.

PREVENCIA A POMOC PRI VYHORENÍ

Ľudia, ktorí zažívajú syndróm vyhorenia sa cítia depresívne, sú apatickí, vyčerpaní a neustále v strese. Veľa ľudí denne zápasí s rovnováhou medzi pracovným a osobným životom a aj preto je syndróm vyhorenia stav, ktorý ovplyvňuje čoraz väčšie percento populácie. Metóda Wima Hofa poskytuje techniky, ktoré pomáhajú lepšie zvládnuť každodenný tlak, resetujú nervový a hormonálny systém a dodávajú energiu potrebnú na prevenciu ale aj na zotavenie sa z vyhorenia.

RIEŠENIE PRE DEPRESÍVNE STAVY

Pretrvávajúce pocity úzkosti alebo až depresie narúšajú schopnosť normálne fungovať a užívať si život. Depresia môže trvať veľmi dlho a môže spôsobiť pocity bezcennosti, únavy, môžete pribrať alebo schudnúť a dokonca môže spôsobovať aj fyzickú bolesť. Prekonať depresiu môže byť veľmi ťažké, ale depresívni ľudia, ktorí začali aplikovať metódu Wima Hofa, konštatovali okamžitú úľavu od rôznych príznakov súvisiacich aj s klinickou depresiou.

POSILNENIE VÔLE A SEBADÔVERY

Ak sa skutočne chcete v niečom zlepšiť, niečo konkrétne dosiahnuť a stať sa lepšou verziou samého seba, je silná vôľa jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné mať. Dobrá správa je, že vôľa podľa vedeckého výskumu nie je vrodená schopnosť, ale je to získaná zručnosť resp. dynamicky kolísajúci zdroj, ktorý je možné trénovať. Práve praktizovaním techník Wim Hof metódy, získate skalopevnú vôľu, ktorá vám následne pomôže vo všetkých oblastiach života.

VIAC SILY A VYTRVALOSTI

Hľadáte ako preskočiť svoje hranice pri športovom alebo inom fyzickom výkone? Metóda Wima Hofa presne toto dokáže! Profesionálni športovci ako Laird Hamilton a Alistair Overeem a mnohí ďalší už používajú Wim Hof metódu, aby posunuli svoje telo a myseľ  na extra top úroveň z pohľadu sily, odhodlania a vytrvalosti.

HLBOKÝ SPÁNOK PRE REGENERÁCIU

Ľudia praktizujúci Wim Hof metódu pozorujú výrazné zlepšenie kvality spánku, ktorý vám prinesie skvelú regeneráciu a počas dňa sa budete cítiť nabitý silou a budete mať viac energie pre prácu, rodinu, seba rozvoj aj osobný život. Jednoducho budete spať ako bábätko. Kvalitný 7 -8 hodinový spánok má vedecky dokázané blahodárne účinky na fyzické aj duševné zdravie.

ZLEPŠENIE SÚSTREDENIA A KONCETRÁCIE

Schopnosť koncentrácie resp. sa sústredene venovať určitej aktivite je v dnešnej dobe kľúčová. Väčšina problémov so sústredením súvisí so stresom. Môže to byť stres v práci, ale aj stres v osobnom živote. Niekedy nepomôžu jednoduché koncentračné cvičenia, ako napríklad krátka prechádzka alebo relaxácia, ale je potrebné pracovať na trvalom riešení, napríklad s použitím pravidelnej relaxačnej rutiny, ktorú vám práve Wim Hof metóda vo forme dýchacieho cvičenia prináša.

ZLEPŠENIE ZVLÁDANIA CHLADU

Chladová terapia dnes získava na popularite, pretože je spojená s mnohými zdravotnými výhodami vrátane znižovania zápalov, zlepšovania imunitných reakcií tela, odstránením syndrómu studených rúk a nôh a pod. Avšak pre mnohých ľudí je nepredstaviteľné vystaviť svoje telo ľadovej vode a práve v tomto je skvelá metóda Wima Hofa, ktorá špeciálnym dychovým cvičením pomôže nastaviť telo a myseľ tak, že vystavenie ľadovej vode bude zážitkom a nie utrpením.

ZBAVENIE SA ZLOZVYKOV A ZÁVISLOSTÍ

Pravidelným praktikovaním metódy sa „zaviažete“ k určitej disciplíne, ktorá vám pomôže si vybudovať skutočnú silnú vôľu, sebadôveru a odolnosť. A jednou z takýchto disciplín je aj chlad. V metóde Wima Hofa dobrovoľne a statočne a s uvoľnením prijímame chlad a to podporuje schopnosť čeliť nepohodliu a robí nás psychicky silnejšími, čo buduje našu schopnosť prekonať svoje aktuálne zlozvyky a závislosti a byť odolný voči tým budúcim.

A mnohé ďalšie benefity o ktorých si povieme viac spolu na kurze…

TOP KVALITA GARANTOVANÁ

 

CERTIFIKOVANÝ

INŠTRUKTOR

 

SKVELÉ

REFERENCIE

 

V LONE

PRÍRODY

 

LUXUSNÉ

PROSTREDIE

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Je možné kúpiť workshop ako darček?

Áno, kurzy je možné kúpiť aj ako darček. Po zakúpení vás automaticky systém zašle darčekový poukaz, ktorý si môžete vytlačiť a podarovať 🙂 . Obdarovaný na takto získa špeciálny kód, ktorý aplikuje v e-shope na ním zvolený dátum workshopu, ktorý mu bude vyhovovať.

Darčekový poukaz pre WHM jednodňovku je dostupný TU

Darčekový poukaz pre WHM zážitkový víkendový je dostupný TU.   

Pre koho JE a pre koho NIE JE kurz určený?

Pre koho JE kurz vhodný: 

 • Pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých praktikantov otužovania, či Wim Hof metódy, ktorí chcú vyťažiť z metódy maximum za krátky čas s podporou skupinového efektu.
 • Pre všetkých, ktorí preferujú učenie sa reálnou praxou. Ako Wim hovorí – „Feeling is understanding“ (voľný preklad: treba zažiť, potom pochopíš)
 • Pre tých, ktorí hľadajú nový zdroj energie, vnútorný kľud a pohodu, životný reštart, či príjemné vypnutie od každodenných starostí a strávenie pohodového času.
 • Pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ, zostať silní a zdraví a zažiť niečo nové.

Pre koho NIEJE kurz vhodný: 

 • Osoby mladšie ako 18 rokov.
 • Osoby s epilepsiou.
 • Osoby s Raynaudovým syndrómom typ II.
 • Tehotné ženy.
Kde prebiehajú kurzy?

Jednodňové alebo víkendové kurzy môžu prebiehať na rôznych miestach podľa aktuálnej situácie. Napríklad v nádhernom prostredí v lone prírody – Vila Sokolka, Chocholná – Velčice, časť Kykula 714, 913 04 Trenčín, Slovensko.  Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o Vila Sokolka nájdeš >>> www.vilasokolka.sk

alebo

napríklad v štúdiu jogy a pohybu LA JOGA v Žiline – Budova lezeckého centra LA SKALA – 1. poschodie, Centrálna 8919/2, 010 07 Žilina.  Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o LA JOGA nájdeš na www.lajoga.sk

alebo

napríklad v penzióne Sankt Johann v Liptovsom Jáne – Pod stráňou 328, 032 03 Liptovský Ján. Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o penzióne Sankt Johann najdeš na www.sanktjohann.sk

Dozvieme sa niečo viac o metóde a ako ju aplikovať do praxe?

Áno, povieme si informácie a súvislosti o všetkých troch pilieroch metódy a ako ich efektívne a správne zaviesť do praxe s cieľom získať skvelé benefity pre náš každodenný život. A všetko si aj prakticky ukážeme a precvičíme 🙂

Ako dlho bude kurz trvať?

Rámcový harmonogram jednodňovky:

9:30 príchod a 30 minút do 10:00 bude prebiehať registrácia. O 10:00 bude oficiálny začiatok workshopu. Workshop končíme o cca 17:00.

 

Rámcový harmonogram víkendového kurzu:

Kurz začína v piatok o 14:30 a končí v nedeľu o cca 14:30 v krásnom prostredí hôr.

 

(presný harmonogram aj s detailnými inštrukciami zasielame účastníkom kurzov týždeň pre konaním kurzu)

Musím absolvovať aj ľadovú kaďu?

Ľadový kúpeľ je samozrejme plne dobrovoľný. Na kurzoch tiež pracujeme aj s konceptmi a vzorcami v našich mysliach, ktoré nám buď pomáhajú alebo obmedzujú v našich životoch a hovoria nám, čoho „sme“ a čoho „nie sme“ schopní.

Dozviem sa niečo aj o pozadí metódy a vedeckých dôkazoch?

Áno, metóda je vedecky podložená a stručne a ľudskou rečou si vysvetlíme niektoré prelomové vedecké štúdie, ktoré lekárov a vedcov z celého sveta presvedčili o skutočných účinkoch metódy.

Je nutné sa nejako špeciálne pripraviť?

Nie, nie je potrebná žiadna špeciálna príprava, akurát odporúčam trochu potrénovať telo a vôľu studenými sprchami.

Na konci bežného sprchovania teplou vodou si pustite studenú vodu. Začni od nôh a postupne postupuj vyššie hore telom. Studenou vodou sa sprchujte rovnomerne po celom tele  15-30 sekúnd (hlavu kľudne môžete vynechať). Tento čas postupne predlžujte, avšak tak, aby ste z toho mali radosť. Veľmi dôležité je byť pri tom uvoľnený, nebyť v napätí a prijímať chlad bez vzdorovania. 

Mám inú otázku, ako môžem získať odpoveď?

Nech sa páči, napíšte mi vašu otázku cez kontaktný formulár, alebo priamo na info@jurajbucek.sk a ja vám s radosťou odpoviem.

Wim Hof Method kurz workshop jednodňový intenzívny fundamentals workshop

SKVELÁ ŠANCA ZÍSKAŤ

NOVÝ ZDROJ SILY, ENERGIE A ZDRAVIA

PRE VÁŠ ŠŤASTEJŠÍ ŽIVOT

Kurzy, ktoré vám doslova zmenia život k lepšiemu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda