Wim Hof method workshop Kurz jednodňový intenzívny fundamentals metóda kurz workshop metóda wima hofa kurz Wim Hof metóda kurz

WHM JEDNODŇOVKA

Intenzívny, jednodňový workshop Wim Hof Metódy

[WHM Fundamentals Workshop]

Pozri nižšie info, čo ťa bude na kurze čakať 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda

VIDEO K WHM JEDNODŇOVKE

 

INFO K WHM JEDNODŇOVÉMU KURZU

Zážitkový jednodňový Wim Hof Method kurz v krásnom prostredí (oficiálny Wim Hof Method Workshop), kde vás ako certifikovaný Wim Hof Method inštruktor odborne, bezpečne a najmä zážitkovou formou prevediem Wim Hof metódou a ako extra bonus získate overené techniky, ktoré ti pomôžu vytrvať v praktizovaní metódy.
 
Tento kurz svojim rozsahom v mnohom prekračuje len štandardné učenie a praktizovanie Wim Hof Method techník. Juraj ako extra BONUS pridáva praktické tipy a knowhow, ktoré ti pomôžu skutočne dosahovať to po čom v živote tak veľmi túžiš. Či už je to skvelé zdravie, vzťahy, energia a odhodlanie na ceste za tvojimi cieľmi v osobnom či profesionálnom živote a najmä si uvedomíš, že tou najdôležitejšou osobou v živote si ty sám. Ak ty budeš zdravý, silný a v pohode, tak to ovplyvní pozitívne aj ľudí v tvojom okolí a čo doslova a do písmena mení životy v rodinách, firmách a pod.
 
Moje WHM jednodňovky sú nielen o metóde, ale ako BONUS ti pridám napríklad aj toto:
✅ Konečne sa zbaviť vnútorných bŕzd a strachov, ktoré ťa blokujú v živote v tvojom zdraví, vzťahoch, prosperite a pod.
✅ Získať konkrétne nástroje a do života jednoducho aplikovateľný systém / rutinu, tipy a triky, ktorá ťa udržia v plnom zdraví, energii, fyzickej aj mentálnej odolnosti a sile pre seba, rodinu a prácu.
✅ Naučiť a potrénovať si praxou v biznise, rodinách v športe osvedčené auto-sugestívne techniky, ihneď použiteľné v každom dni, ktoré ti pomôžu sa naštartovať práve vtedy keď sa ti nebude chcieť.
✅ Vedieť sa skoncentrovať a udržať si fokus a zámer, aj keď ti okolnosti nehrajú do karát.
✅ Získať istotu v seba samého a udržať si vnútornú stabilitu aj v ťažkých časoch aj keď ťa tvoje okolie nebude zrovna podporovať.
a zazdieľam s tebou mnoho ďalších vecí z mojej 15 ročnej praxe s vedením ľudí a riadením projektov, ktoré ti pomôžu v každodennom živote v akejkoľvek roli na teraz nachádzaš.
 
Absolvovanie kurzu prináša skutočný životný reštart, možnosť osobnej transformácie s blahodarnými benefitmi pre mnohé oblasti života. Jednodňovka prináša vedecky podložené tri piliere metódy (dychové cvičeniechladová terapia a nastavenie mysle), kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a ako sa stať šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba, čo pozitívne ovplyvní nielen teba, ale aj tvoje okolie a to rozhodne stojí za to.

ČO OČAKÁVAŤ OD PROGRAMU JEDNODŇOVKY?

   Luxusné, bezpečné a pokojné prostredie v  lone prírody vo Vile Sokolke.

  Aktivity, ktoré naštartujú tvoju energiu potrebnú pre každodenný život.

Praktikovanie WHM techník na uvoľnenie tela a mysle, na zbavenie sa stresu a napätia, ktoré sa nazbieralo za posledné obdobie a na zlepšenie psychickej pohody.

  Objavíš funkčnú a jednoduchú stratégiu ako zaviesť, to čo si sa naučil/la na kurze do každodennej praxe a najmä vytrvať a nepoľaviť v novej rutine, pokiaľ sa z toho stane tvoj dobrozvyk. Princíp je aplikovateľný na čokoľvek iné.

   Predstavíme si Wim Hof metódu (história, o Wimovi, cesta k vede, prelomové okamihy, 3 piliere metódy, praktické využitie, … ).

  Naučíš sa ako správne a bezpečne praktizovať WHM dychové cvičenie, tak aby ti to prinášalo benefity a bude to úžasný zážitok.

  Naučíš sa 3-krokový protokol chladovej terapie podľa metódy Wima Hofa, vďaka ktorému bude pre vás otužovanie zážitkom a radosťou.

Naučíš sa ako sa raz a navždy vysporiadať so studenými rukami a nohami.

  Osvetlíme si, čo sa v tele skutočne deje pri WHM dýchaní, chladovej terapii.

  Získaš najnovšie informácie o vede podané ľudskou rečou.

  Rôzne zaujímavostí a dôležité súvislostí v rámci všetkých 3 pilierov metódy.

  Budeme sa tiež hýbať, uvoľňovať napätie a pracovať s telom, dychom a vnútorným svetom.

  Ponoríme sa do ľadovej vody (mrazák je samozrejme plne dobrovoľná aktivita)

  Naučíš sa ako sa správne pripraviť, ako otužovať a ako sa po otužovaní správne zregenerovať, aby ťa to posiľnilo a nie naopak.

  Bude k dispozícii jedlo + nealkoholické nápoje počas celého kurzu.

  Info balíček po absolvovaní kurzu so všetkými dôležitými informáciami, radami a tipmi pre pripomenutie do budúcna

  Získaš prístup do skupiny, kde zdieľame svoje úspechy, motiváciu či progres.

Skvelú atmosféru, silný zážitok, reštart vnútorného sveta, reset zablokovaných emócii.

  Naučíš sa cvičenie súfijských majstrov vonku na ľahko na rozprúdenie energie a skvelý štart do dňa a zlepšenie koncentrácie

  Individuálny prístup.

  Pohodlný prístup autom a zdarma parkovanie.

  Profesionálne fotografie zachycujúce nezabudnuteľné okamihy.

a mnoho iného, …

REFERENCIE WHM JEDNODŇOVKA

     

PREČO BY SOM MAL PRÍSŤ NA KURZ? PREČO JE TO PRE MŇA DOBRÉ?

ODNESIEŠ SI:

  Vedecky overenú techniku na utíšenie mysle, zníženie stresu a únavy.

  Jednoduchý spôsob ako si „dobiť svoje baterky“ a mať energiu a vitalitu počas celého dňa pre zvládanie každodenných radostí a starostí (veď účty treba platiť 😊).

  Ranný rituál, garantujúci skvelú duševnú pohodu a náladu, čo ti významne ovplyvní následne celý deň.

  Jednoduchú a v praxi aplikovateľnú metódu, ktorá ti skutočne posilní zdravie, skvalitní spánok, sústredenie, silnú vôľu a pomôže podávať lepšie duševné a fyzické výkony.

  Ako bonus na naučíš tiež techniku, ktorá ťa nakopne práve vtedy, keď sa ti nebude chcieť či  vtedy, keď sa o slovo prihlásia tvoje vnútorné brzdy, ktoré ťa blokujú v dosiahnutí toho, čo by si v živote tak skutočne chcel/la.

TAKTIEŽ ZÍSKAŠ PRAKTICKÝ NÁVOD AKO ZÍSKAŤ:

 • Silný imunitný systém a zdravie, kedy sa ťa prechladnutie, či iné choroby prakticky už nebudú vôbec týkať.
 • Dokonale vytrénovaný kardiovaskulárny systém a krvný obeh, čo ti okamžite pomôže navýšiť tvoju energiu.
 • Výraznú úľava od vnútorného napätia a stresu, čo ťa dá do pohody a „tvoj pohár už nebude pretekať“.
 • Skutočne silnú vôľu a sebavedomie, čo ti pomôže prekonávať rôzne životné prekážky a výzvy aj tie, ktoré si doteraz stále odkladal/la.
 • Lepšiu kreativitu pre prácu a koncentráciu pre dokončovanie vecí.
 • Merateľne zvýšenú silu, vytrvalosť a regeneráciu pre rôzne fyzické aktivity a šport (túto metódu už dnes využívajú mnohí vrcholoví športovci po celom svete).
 • Zníženie krvného tlaku a tým aj srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a do života prináša hlboký vnútorný kľud a pokoj.
 • Zvýšenú toleranciu voči akútnym či chronickým bolestiam. 
 • Výrazné zmiernenie príznakov depresie, únavy, vyhorenia, „čierneho“ pohľadu na svet. 
 • Spôsob ako sa zbaviť zlozvykov a závislostí.
 • Návod ako prekonať odpor voči strachu a chladu a získaš tiež pozitívnu skúsenosť, ktorá ti otvorí dvere k novým dobrodružstvám a zážitkom.
 • Odvahu sa postaviť sa voči zoči riešeniu stresových situácií a vylepšiť si svoje rozhodovacie schopnosti a eliminovať váhavosť.

     

PREČO PRÁVE TENTO KURZ OD JURAJA BUČEKA?

  Juraj je oficiálne certifikovaný Wim Hof Method inštruktor.

  Referencie účastníkov jednodňoviek alebo víkendových kurzov hovoria samé za seba.

  Juraj na svojich kurzoch okrem techník samotnej Wim Hof metódy ťa naučí aj stratégie ako sa zbaviť svojich životných bŕzd, ktoré nás držia v našich životoch späť – čo účastníci s odstupom času vnímajú ako jednu z kľúčových vecí celého kurzu.

  Juraj má dlhoročné, hlboké skúsenosti a prax s WHM metódou s prihliadnutím na bezpečnosť, individuálny a ľudský prístup, efektivitu a dlhodobú udržateľnosť.

  Na tomto kurze získate priamo iba od Juraj Bučeka ako bonus konkrétnu techniku s ktorou sa rozhodne pustíte do natrénovaných aktivít a najmä vydržíte pri nich aj vtedy, keď sa vám práve nebude chcieť, kedy sa skutočne láme chlieb vášho životného úspechu. V kombinácii s Wim Hof metódou sa práve táto synergia stáva tou rozhodujúcou.

     

PREČO PRÁVE TERAZ BY SOM MAL PRÍSŤ NA KURZ?

  Nebudeme vás masírovať žiadnymi zľavami, ale spätná väzba od účastníčky WHM víkendovky hovorí za všetko: “Škoda, že som nebola na kurze už pred rokmi, ktorá by mi ukázala techniky ako žiť plnohodnotnejší a šťastnejší život bez strachov a bŕzd. Lebo až teraz vidím a spomínam na vlny na ktoré som nenaskočila, na príležitosti a výzvy do ktorých som neišla, pretože moje brzdy a strach boli silnejšie ako moja vnútorná energia a odvaha vziať svoj život do vlastných rúk. Čo všetko som mohla urobiť pre seba, svoju rodinu, blízkych, priateľov, ale teraz neľutujem toho, čo som urobila, ale toho čo som neurobila a spraviť mohla!

  Život letí skutočne rýchlo a preto nezmeškajte túto exkluzívnu príležitosť zmeniť svoj život k lepšiemu, aby nebolo príliš neskoro.

  Investujte do seba už dnes a vydajte sa na cestu nových zážitkov a zmeny života!

     

JE TO NÁROČNÉ APLIKOVAŤ TÚTO METÓDU DO ŽIVOTA?

  Wim Hof Metóda je časovo nenáročná, jednoduchá a prístupná pre každého, bez ohľadu na fyzickú kondíciu alebo vek* (*od 18 rokov).

  Na kurze sa správne naučíte jednoduché, ale funkčné a silné techniky, ktoré idú hlboko do našej fyziológie a vyžadujú iba pár minút denne a zvládne to skutočne každý.

  Nie je potrebné si kupovať žiadne špeciálne náčinie, či iné pomôcky.

  Juraj vás odborne prevedie všetkými piliermi metódy a do rúk vám dá konkrétne tipy a triky tak, aby ste metódu mohli bezpečne a najmä samy aplikovať v pohodlí vášho domova.

  Získate prístup k podpornej WHM komunite, ktorá ťa bude motivovať a inšpirovať na tvojej ceste.

     

KEDY MI TO PRINIESIE BENEFITY?

  Už od prvého dňa na kurze zažijete transformujúce účinky Wim Hof Metódy.

  Okamžité zlepšenie nálady, zvýšenie energie, zníženie úrovne stresu, sú často pozorované zmeny už v prvých dňoch aplikovania metódy.

  Po kurze nastupujeme 20-dňovú výzvu, kedy už po prvých dvoch týždňoch účastníci komunikujú, že ich okolie sa začína často pýtať: „Ty na čom fičíš?“. Áno, je to už dnes tak, ak je niekto v pohode, zdravý a usmiaty, je to podozrivé 😊  

  Napríklad už po dvoch týždňoch sa začnú naplno prejavovať účinky vaskulárneho fitnesu (sprchovanie studenou vodou – na kurze sa presne naučíte ako to robiť správne) a ľudia pociťujú na vlastnej koži blahodárne benefity – Úsmev na perách 😊, životná vitalita ↑, energia ↑, silná vôľa ↑, vnútorný kľud a pohoda ↑, stres ↓, vnútorné napätie ↓, tepová frekviencia ↓, krvný tlak ↓, príznaky depresie a úzkosti ↓, nespavosť ↓,  … 

ČO KONKRÉTNE TI PRINESIE WHM KURZ?

Workshop prináša vedecky podloženú metódu, kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a stať sa tak šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba a to rozhodne stojí za to 👍

MOŽNOSŤ ŽIVOTNÉHO REŠTARTU

Po workshope si poviete, „ak som si doteraz myslel, že toto nedokážem, tak už viem, že to bol iba limit v mojej hlave“.  Získate sadu jednoduchých ale účinných nástrojov, ktorými za 15 minúť vášho času denne, môžete skutočne reštartovať život v mnohých oblastiach života.

TECHNIKU NA UTÍŠENIE MYSLE

Počas retenčnej fázy Wim Hof dychového cvičenia sa dostanete do hlbokého kľudu a myšlienky skutočne prestanú víriť vo vašej hlave. Dostanete sa hlboko do svoje fyziológie a zažijete naozajstné utíšenie mysle, čo prináša pokoj, hlboký pokoj. Taktiež vám garantujem, že pri ľadovom kúpeli, keď sa vaše telo a myseľ dostane do aktivovaného stavu sympatika nervovej sústavy, tak vaše myšlienky naozaj utíchnu, čo je neskutočný pocit.

NOVÝ ZDROJ ENERGIE

V dnešnej zrýchlenej dobe sa od nás vyžaduje, aby sme zvládli veľa úloh, ktoré sú nevyhnutné pre náš každodenný pracovný a osobný život na ktoré je treba mať však dostatok energie. Aplikovaním metódy Wima Hofa získate skutočne nový zdroj životnej energie. Napríklad sa naučíte tiež efektívne zvládať záťažové situácie, ktoré vás už nebudú uberať drahocenné sily a energiu.

STRATÉGIE AKO ZVLÁDAŤ STRES

Mnoho ľudí z celého sveta už dnes benefitujú z tejto metódy a využíva ju v každodennom živote ako silný nástroj na redukciu interného napätia a stresu. Wim Hof dýchacie cvičenie a postupné vystavovanie sa chladu (napr. studená sprcha) je kľúčom k trvalému zmierneniu fyzického aj duševného stresu. Napríklad váš cievny systém bude v skvelej kondícii, zníži sa vám dlhodobo tep, krvný tlak a následne aj stres a zvýši energia.  Viac info TU

BENEFITY PRE FYZICKÉ ZDRAVIE

Zvýšenie pH krvi, respektíve uvedenie tela do zásaditého / alkalického stavu počas dychového cvičenia. Úľava pri autoimunitných ochoreniach, artritíde, od migrény. Silnejší imunitný systém. Tréning kardiovaskulárneho systému, ktorý ZLEPŠUJE náš krvný obeh. Znižovanie zápalov v tele, respektíve protizápalové účinky. Aktivácia tvorby bielych krviniek. Zvýšenie tvorby červených krviniek, zväčšenie objemu pľúc, zlepšenie metabolizmu. Zníženie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a mnohé ďalšie benefity.

BENEFITY PRE DUŠEVNÉ ZDRAVIE

Redukcia stresu, úzkosti, vnútorného napätia a depresie. Zlepšenie duševnej pohody a nálady. Lepšia kreativita a fokus. Posilnenie sebadôvery, odhodlania, vôle. Zmiernenie príznakov vyhorenia. Skutočné zažívanie pocitu šťastia.  Zažiť znovu spojenie s prírodou a so sebou samým sebou. Posilnenie rozhodovania, pamäte a schopnosti učenia sa. Zlepšenie sebauvedomenia. Zažitie pocitu úplnej blaženosti, vďačnosti a lásky.

ZLEPŠENIE PSYCHICKEJ POHODY A NÁLADY

Žiaľ, veľa ľudí na celom svete zápasí s problémami psychickej nepohody, čo prináša menšiu odolnosť organizmu, ťažkosti pri zvládaní pocitov a každodenných starostí a najmä menšiu radosť zo života. Skvelé je, že ľudia praktikujúci Wim Hof metódu preukázateľne konštatujú výrazné zlepšenie nálady a spokojnosti so sebou samým. Metóda Wima Hofa vedecky preukázateľne pomáha prirodzene zvyšovať hladinu endorfínov čo má blahodarné účinky na našu životnú pohodu.

PREVENCIA A POMOC PRI VYHORENÍ

Ľudia, ktorí zažívajú syndróm vyhorenia sa cítia depresívne, sú apatickí, vyčerpaní a neustále v strese. Veľa ľudí denne zápasí s rovnováhou medzi pracovným a osobným životom a aj preto je syndróm vyhorenia stav, ktorý ovplyvňuje čoraz väčšie percento populácie. Metóda Wima Hofa poskytuje techniky, ktoré pomáhajú lepšie zvládnuť každodenný tlak, resetujú nervový a hormonálny systém a dodávajú energiu potrebnú na prevenciu ale aj na zotavenie sa z vyhorenia.

RIEŠENIE PRE DEPRESÍVNE STAVY

Pretrvávajúce pocity úzkosti alebo až depresie narúšajú schopnosť normálne fungovať a užívať si život. Depresia môže trvať veľmi dlho a môže spôsobiť pocity bezcennosti, únavy, môžete pribrať alebo schudnúť a dokonca môže spôsobovať aj fyzickú bolesť. Prekonať depresiu môže byť veľmi ťažké, ale depresívni ľudia, ktorí začali aplikovať metódu Wima Hofa, konštatovali okamžitú úľavu od rôznych príznakov súvisiacich aj s klinickou depresiou.

POSILNENIE VÔLE A SEBADÔVERY

Ak sa skutočne chcete v niečom zlepšiť, niečo konkrétne dosiahnuť a stať sa lepšou verziou samého seba, je silná vôľa jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné mať. Dobrá správa je, že vôľa podľa vedeckého výskumu nie je vrodená schopnosť, ale je to získaná zručnosť resp. dynamicky kolísajúci zdroj, ktorý je možné trénovať. Práve praktizovaním techník Wim Hof metódy, získate skalopevnú vôľu, ktorá vám následne pomôže vo všetkých oblastiach života.

VIAC SILY A VYTRVALOSTI

Hľadáte ako preskočiť svoje hranice pri športovom alebo inom fyzickom výkone? Metóda Wima Hofa presne toto dokáže! Profesionálni športovci ako Laird Hamilton a Alistair Overeem a mnohí ďalší už používajú Wim Hof metódu, aby posunuli svoje telo a myseľ  na extra top úroveň z pohľadu sily, odhodlania a vytrvalosti.

HLBOKÝ SPÁNOK PRE REGENERÁCIU

Ľudia praktizujúci Wim Hof metódu pozorujú výrazné zlepšenie kvality spánku, ktorý vám prinesie skvelú regeneráciu a počas dňa sa budete cítiť nabitý silou a budete mať viac energie pre prácu, rodinu, seba rozvoj aj osobný život. Jednoducho budete spať ako bábätko. Kvalitný 7 -8 hodinový spánok má vedecky dokázané blahodárne účinky na fyzické aj duševné zdravie.

ZLEPŠENIE SÚSTREDENIA A KONCETRÁCIE

Schopnosť koncentrácie resp. sa sústredene venovať určitej aktivite je v dnešnej dobe kľúčová. Väčšina problémov so sústredením súvisí so stresom. Môže to byť stres v práci, ale aj stres v osobnom živote. Niekedy nepomôžu jednoduché koncentračné cvičenia, ako napríklad krátka prechádzka alebo relaxácia, ale je potrebné pracovať na trvalom riešení, napríklad s použitím pravidelnej relaxačnej rutiny, ktorú vám práve Wim Hof metóda vo forme dýchacieho cvičenia prináša.

ZLEPŠENIE ZVLÁDANIA CHLADU

Chladová terapia dnes získava na popularite, pretože je spojená s mnohými zdravotnými výhodami vrátane znižovania zápalov, zlepšovania imunitných reakcií tela, odstránením syndrómu studených rúk a nôh a pod. Avšak pre mnohých ľudí je nepredstaviteľné vystaviť svoje telo ľadovej vode a práve v tomto je skvelá metóda Wima Hofa, ktorá špeciálnym dychovým cvičením pomôže nastaviť telo a myseľ tak, že vystavenie ľadovej vode bude zážitkom a nie utrpením.

ZBAVENIE SA ZLOZVYKOV A ZÁVISLOSTÍ

Pravidelným praktikovaním metódy sa „zaviažete“ k určitej disciplíne, ktorá vám pomôže si vybudovať skutočnú silnú vôľu, sebadôveru a odolnosť. A jednou z takýchto disciplín je aj chlad. V metóde Wima Hofa dobrovoľne a statočne a s uvoľnením prijímame chlad a to podporuje schopnosť čeliť nepohodliu a robí nás psychicky silnejšími, čo buduje našu schopnosť prekonať svoje aktuálne zlozvyky a závislosti a byť odolný voči tým budúcim.

A mnohé ďalšie benefity o ktorých si povieme viac spolu na kurze…

TOP KVALITA GARANTOVANÁ

 

CERTIFIKOVANÝ

INŠTRUKTOR

 

SKVELÉ

REFERENCIE

 

V LONE

PRÍRODY

 

LUXUSNÉ

PROSTREDIE

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Je možné kúpiť workshop ako darček?

Áno, kurzy je možné kúpiť aj ako darček. Po zakúpení vás automaticky systém zašle darčekový poukaz, ktorý si môžete vytlačiť a podarovať 🙂 . Obdarovaný na takto získa špeciálny kód, ktorý aplikuje v e-shope na ním zvolený dátum workshopu, ktorý mu bude vyhovovať.

Darčekový poukaz pre WHM jednodňovku je dostupný TU

Darčekový poukaz pre WHM zážitkový víkendový je dostupný TU.   

Pre koho JE a pre koho NIE JE kurz určený?

Pre koho JE kurz vhodný: 

 • Pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých praktikantov otužovania, či Wim Hof metódy, ktorí chcú vyťažiť z metódy maximum za krátky čas s podporou skupinového efektu.
 • Pre všetkých, ktorí preferujú učenie sa reálnou praxou. Ako Wim hovorí – „Feeling is understanding“ (voľný preklad: treba zažiť, potom pochopíš)
 • Pre tých, ktorí hľadajú nový zdroj energie, vnútorný kľud a pohodu, životný reštart, či príjemné vypnutie od každodenných starostí a strávenie pohodového času.
 • Pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ, zostať silní a zdraví a zažiť niečo nové.

Pre koho NIEJE kurz vhodný: 

 • Osoby mladšie ako 18 rokov.
 • Osoby s epilepsiou.
 • Osoby s Raynaudovým syndrómom typ II.
 • Tehotné ženy.
Kde prebiehajú kurzy?

Jednodňové alebo víkendové kurzy môžu prebiehať na rôznych miestach podľa aktuálnej situácie. Napríklad v nádhernom prostredí v lone prírody – Vila Sokolka, Chocholná – Velčice, časť Kykula 714, 913 04 Trenčín, Slovensko.  Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o Vila Sokolka nájdeš >>> www.vilasokolka.sk

alebo

napríklad v štúdiu jogy a pohybu LA JOGA v Žiline – Budova lezeckého centra LA SKALA – 1. poschodie, Centrálna 8919/2, 010 07 Žilina.  Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o LA JOGA nájdeš na www.lajoga.sk

alebo

napríklad v penzióne Sankt Johann v Liptovsom Jáne – Pod stráňou 328, 032 03 Liptovský Ján. Link pre navigáciu >>> LINK. Viac info o penzióne Sankt Johann najdeš na www.sanktjohann.sk

Dozvieme sa niečo viac o metóde a ako ju aplikovať do praxe?

Áno, povieme si informácie a súvislosti o všetkých troch pilieroch metódy a ako ich efektívne a správne zaviesť do praxe s cieľom získať skvelé benefity pre náš každodenný život. A všetko si aj prakticky ukážeme a precvičíme 🙂

Ako dlho bude kurz trvať?

Rámcový harmonogram jednodňovky:

9:30 príchod a 30 minút do 10:00 bude prebiehať registrácia. O 10:00 bude oficiálny začiatok workshopu. Workshop končíme o cca 17:00.

 

Rámcový harmonogram víkendového kurzu:

Kurz začína v piatok o 14:30 a končí v nedeľu o cca 14:30 v krásnom prostredí hôr.

 

(presný harmonogram aj s detailnými inštrukciami zasielame účastníkom kurzov týždeň pre konaním kurzu)

Musím absolvovať aj ľadovú kaďu?

Ľadový kúpeľ je samozrejme plne dobrovoľný. Na kurzoch tiež pracujeme aj s konceptmi a vzorcami v našich mysliach, ktoré nám buď pomáhajú alebo obmedzujú v našich životoch a hovoria nám, čoho „sme“ a čoho „nie sme“ schopní.

Dozviem sa niečo aj o pozadí metódy a vedeckých dôkazoch?

Áno, metóda je vedecky podložená a stručne a ľudskou rečou si vysvetlíme niektoré prelomové vedecké štúdie, ktoré lekárov a vedcov z celého sveta presvedčili o skutočných účinkoch metódy.

Je nutné sa nejako špeciálne pripraviť?

Nie, nie je potrebná žiadna špeciálna príprava, akurát odporúčam trochu potrénovať telo a vôľu studenými sprchami.

Na konci bežného sprchovania teplou vodou si pustite studenú vodu. Začni od nôh a postupne postupuj vyššie hore telom. Studenou vodou sa sprchujte rovnomerne po celom tele  15-30 sekúnd (hlavu kľudne môžete vynechať). Tento čas postupne predlžujte, avšak tak, aby ste z toho mali radosť. Veľmi dôležité je byť pri tom uvoľnený, nebyť v napätí a prijímať chlad bez vzdorovania. 

Mám inú otázku, ako môžem získať odpoveď?

Nech sa páči, napíšte mi vašu otázku cez kontaktný formulár, alebo priamo na info@jurajbucek.sk a ja vám s radosťou odpoviem.

Wim Hof Method kurz workshop jednodňový intenzívny fundamentals workshop

SKVELÁ ŠANCA ZÍSKAŤ

NOVÝ ZDROJ SILY, ENERGIE A ZDRAVIA

PRE VÁŠ ŠŤASTEJŠÍ ŽIVOT

Kurzy, ktoré vám doslova zmenia život k lepšiemu 👍
Juraj Buček - Wim Hof Method Certifikovaný inštruktor - WHM Certified Instructor, Certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa, Wim Hof Metóda