Kokteil, ktorý mení skeptikov na nadšencov

Kokteil, ktorý mení skeptikov na nadšencov…

Posledné 2 týždne sa veľmi teším z mínusových teplôt, ktoré mi v kadi na záhrade vytvorili takýto (pozri video nižšie) skvelý kokteil, ktorý umožňuje vziať ľuďom do rúk ich vlastné zdravie a psychickú pohodu, ktorú v tejto zvláštnej „koronovej“ dobe ľudia skutočne potrebujú ako soľ.

     Ak sa zvolí správny prístup, ktorý je podmienkou pre získanie životu prospešných benefitov z otužovania, kde veľmi dôležitú úlohu zohráva špecifická fyzická aj mentálna príprava, tak z mojich skúseností viem povedať, že ľudia do 2 týždňov zažívajú napríklad jedinečné uvoľnenie aj pri fyzickej nepohode spôsobovanej kontaktom s ľadovou vodou, či studenou sprchou, čo je podľa mňa jedinečné a skvelé.

     Je absolútne úžasné vidieť skeptikov ako sa menia na nadšencov a následne propagátorov Wim Hof metódy, pretože metóda má skutočné a vedecky podložené výsledky a mení naše doterajšie vnímanie potenciálu ľudského tela a mysle. Skúsenosť je neprenosná a preto prebuďte aj vy v sebe pod dozorom skúseného inštruktora a príďte na WHM workshop.


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre