Ako zvládnuť stres a záťaž wim hof metóda

Ako ma Wim Hof metóda naučila zvládať stres a záťažové situácie.

Zážitok z ľadovej vody, čo je pre mnohých ľudí veľmi stresová situácia, si dnes viem vychutnať v plnom uvoľnení a intenzívny pocit sa znásobuje vo vode práve tichým spojením so samým sebou.

 

Tento vedomý prístup, aktivujúci počas úvodných minúť pobytu v ľadovej vode tzv. parasympatický nervový systém, dnes považujem za jeden z kľúčových elementov zvládania chladu, respektíve stresového prostredia, ktorý ma naučila Wim Hof metóda. Chceš sa dozvedieť viac o Wim Hof metóde – klikni >> TU <<. 

 

Ako zvládnuť stres a záťaž wim hof metóda

 

 

Dnes vidím mnohých ľudí tam vonku, ktorí žijú ich životy pod dlhodobým tlakom a keďže nie všetci majú osvojenú zručnosť ako zvládnuť stres, tak dlhodobé vystavovanie záťažovým situáciám v rodine, práci, škole, a pod. vedie k výrazne negatívnym dopadom na psychickú aj fyzickú pohodu, čo sa vo výsledku premietne do viditeľných príznakov pôsobenia stresu (napríklad):

  1. strata životnej energie a imunity,
  2. neustála, chronická únava,
  3. podráždenosť a výbušnosť,
  4. strata zmyslu pre humor,
  5. pocit úzkosti, obáv alebo strachu,
  6. neschopnosť relaxovať,
  7. pocit, že všetko je urgentné,
  8. neschopnosť pracovať a podávať vysoké fyzické a duševné výkony
  9. neschopnosť sa zabávať, užívať si život a žiť tu a teraz,
  10. malé problémy sa javia ako veľké,
  11. narušenie spánkového rytmu a poruchy spánku,
  12. vysoký krvný tlak
  13. príznaky reumatoidnej artritídy
  14. príznaky kožných ochorení, ako je psoriáza
  15. rôzne autoimunitné poruchy
  16. astma
  17. cukrovka
  18. obezita

 

Mám pre všetkých, ktorí sa so stresom stretávajú v akejkoľvek forme (psychický, fyzický stres, stres prostredia a pod.) dobrú aj zlú správu.

Tak, ako tomu býva, najskôr tú zlú:

Nikto z nás sa v živote nevyhne stresovým situáciam,

Tak a teraz tú dobrú správu:

Existuje jednoduchá a vedecky overená metóda, ktorá ti umožní stresové resp. záťažové situácie s prehľadom zvládnuť a ešte k tomu v takýchto situáciach získať ešte väčšiu kontrolu a kľud 🙂

 

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC A ZÍSKAŤ KONKRÉTNY NÁVOD AKO SA ZBAVIŤ STRESU A ZVLÁDNUŤ AKÚKOĽVEK ZÁŤAŽOVÚ SITUÁCIU? KLIKLI NIŽŠIE NA TLAČIDLO A UŽÍVAJ 🙂

 

Stojka na hlave - skvele dopĺňa Wim Hof metódu


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre