Stojka na hlave - skvele dopĺňa Wim Hof metódu

Jedna z kľúčových vecí v rámci chladovej terapie.

Po dvoch dňoch intenzívneho dažďa chvíľku prestalo pršať a ja štartujem opäť na pláž na ostrove v Trenčíne. Je nádherné nedeľné popoludnie a ak keď je voda kalná, tak zážitok z nej si vychutnávam plnými dúškami a zážitok z otužovania je o to silnejší a efektívnejší, keďže chlad prijímam v absolútnom uvoľnení a tichosti.

 

Pred rokmi, keď som s otužovaním začínal, nemal som nikoho, kto by mi ukázal správne stratégie ako sa chovať navonok a vo svojom vnútri pred, počas a po chladovej terapií, tak, aby výsledok bol zdraviu prospešný a fyzická a psychická odolnosť sa posilnila a nie naopak.

 

Uvoľnenie sa v stresovej resp. záťažovej situácii je jeden z princípov, ktoré mi recipročne pomáhajú s ľahkosťou zvládať práve záťažové situácie v mojom profesionálnom alebo osobnom živote. Chceš získať aj ty návod, ako manažovať stres a zredukovať ho na minimum v tvojom živote – Klikni TU.

Stojka na hlave - skvele dopĺňa Wim Hof metódu


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre