Sezóna 2020 sa začína. Zaži metódu Wim Hof na vlastnej koži.

Je to tu. Krásne babie leto sa končí. Ortuť teplomera začala klesať a sezóna pre posiľňovanie fyzickej a psychickej odolnosti formou kúpeľov v prírodnej vode je tu 🙂

Balím si plavky a veľmi sa teším na sviežu jesennú vodu vo Váhu na Ostrove v Trenčíne.

Víta ma čistá 14°C voda, ranné zubaté slnko a bezvetrie, ktoré vytvára príjemne chladné ráno. Nádhera !!!

 

Po kúpaní sa rozohrievam cvičením Horse stance a do oka mi padnú drobné kamene na brehu rieky a tiež pekné hnedé podlhovastké listy a nápad je na svete. Wim Hof šesťuholník (graficky symbolizujúci Metódu Wim Hof, ktorá jednoducho a rýchlo prináša silu, zdravie a životnú pohodu a energiu do života. Pozri viac o metóde >> TU <<) z kamienkov a listov uzrel svetlo sveta – pozri na spodnej časti obrázku nižšie 🙂

 

Osobne sa veľmi teším na novú sezónu 2020/2021, ktorú práve v kontexte s aktuálnou situáciou vo svete vidím ako skvelý nástroj ako pomôcť ľuďom k lepšiemu zdraviu, kondícií, vnútornej sile a duševnej pohode, ktorú budeme všetci potrebovať v tejto dobe.

 

WIM HOF METHOD sezóna sa začína


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre