Wim Hof method workshop Kurz jednodňový intenzívny fundamentals metóda kurz workshop metóda wima hofa kurz Wim Hof metóda kurz

Je Wim Hof dychové cvičenie skutočne “tajnou zbraňou” metódy Wima Hofa?

Je Wim Hof dychové cvičenie skutočne “tajnou zbraňou” metódy Wima Hofa? Určite Áno!

 

Dokazujú to aj časté reakcie ľudí priamo z workshopov sú: “Úžasne silný zážitok, konečne sa mi podarilo utíšiť hlavu” alebo “Nič podobné som v živote nezažil, stres je preč a chce sa mi smiať” alebo “Wau, nikdy som nezažil, taký pocit uvoľnenia a kľudu, ale zároveň sa cítim, že môžem hory prenášať.”

 

Jednoducho za tak málo investované času (cca 15 minút, t.j. 3 kolá Wim Hof základného dychového cvičenia) získate skutočne veľa muziky. 

 

Ako vedci a lekári preukázali, týmto špeciálnym, ale zároveň jednoduchým dychovým cvičením, skutočne dostávame telo do maximálneho možného stavu funkčnosti a sily. Vaša energia, fyzická sila, odolnosť a vytrvalosť, prah bolesti výrazne stúpne. Zlepší sa vám okamžite duševná pohoda, čo si ihneď všimne aj vaše okolie. Počas zadrží sa dostanete do hlbokého, skutočne hlbokého kľudu – aktivovaného stavu parasympatického nervového systému, kde sa vaše telo aj myseľ skutočne uvoľní a zregeneruje. 👍

 

V skratke, ak si ráno zadýchaš, tak budeš mať úsmev na perách, budeš s kľudom zvládať aj ťažké záťažové situácie a s menším úsilím budeš schopný podávať veľké fyzické aj duševné výkony, čo skutočne znie ako “tajná zbraň” 👍

 

Nemusíš mi veriť ani slovo, ale iba to vyskúšaj a presvedč sa na vlastnej koži. Byť silnejším, zdravším a šťastnejším, skutočne stojí za to.  Pozri ako to na workshope vyzerá a prihlás sa teraz.

 

Môj TIP:

  • Odporúčam praktizovať dychové cvičenie ráno a na lačný žalúdok.
  • Pred dychovým cvičením si daj pohár čistej vody a na 2,3 minúty aktivuj a uvoľni svoje telo strečingom alebo iným pohybom.

 


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich workshopoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

VIAC O WIM HOF METHOD KURZOCH A WORKSHOPOV + TERMÍNY >>> TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page >>> TU

Link na Facebook skupinu >>> TU

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre