Základné duchové cvičenie metódy Wima Hofa

Je WHM základné dychové cvičenie “tajnou zbraňou” metódy Wima Hofa?

Je Wim Hof dychové cvičenie skutočne “tajnou zbraňou” Wim Hof metódy? Určite ÁNO a nielen to! Vedci nedávno dokázali na komparatívnej štúdii, že práve kombinácia WHM dychového cvičenia s otužovaním (studená sprcha), účinok dokonca znásobuje! Viď štúdiu TU.

 

Dokazujú to aj časté reakcie ľudí priamo z WHM jednodňoviek alebo víkendových pobytov sú: “Úžasne silný zážitok, konečne sa mi podarilo utíšiť hlavu” alebo “Nič podobné som v živote nezažil, stres je preč a chce sa mi smiať” alebo “Wau, nikdy som nezažil, taký pocit uvoľnenia a kľudu, ale zároveň sa cítim plný energie, že môžem hory prenášať.”

 

Jednoducho za tak málo investované času (cca 15 minút, t.j. 3 kolá Wim Hof základného dychového cvičenia) získate skutočne veľa muziky pre váš každodenný život (dobije baterky, zníži stres a dostane vás do maximálnej pohody). 

 

 

Ako vedci a lekári preukázali, týmto špeciálnym, ale zároveň jednoduchým dychovým cvičením, skutočne dostávame telo do maximálneho možného stavu funkčnosti a sily. Vaša energia, fyzická sila, odolnosť a vytrvalosť, prah bolesti výrazne klesne. Zlepší sa vám okamžite duševná pohoda, čo si ihneď všimne aj vaše okolie. Počas zadrží sa dostanete do hlbokého, skutočne hlbokého kľudu – aktivovaného stavu parasympatického nervového systému, kde sa vaše telo aj myseľ skutočne uvoľní a zregeneruje. 👍 Pozri aj iné benefity TU.

 

V skratke, ak si ráno zadýchaš, tak budeš mať úsmev na perách, budeš s kľudom zvládať aj ťažké záťažové situácie a s menším úsilím budeš schopný podávať veľké fyzické aj duševné výkony, čo skutočne znie ako “tajná zbraň” 👍

 

Nemusíš mi veriť ani slovo, ale iba to vyskúšaj a presvedč sa na vlastnej koži. Byť silnejším, zdravším a šťastnejším je naozaj lákavé a ešte k tomu, keď účastníci kurzov potvrdzujú, že je to skutočne jednoduché na praktizovanie a zároveň BRUTAL účinné.  Pozri VIDEO, FOTKY, REFERENCIE ako to na jednodňovke, či víkendovom pobyte vyzerá a prihlás sa ešte dnes. Nezmeškaj svoju šancu na zmenu života k lepšiemu. Urob to TERAZ, aby nebolo príliš neskoro.

 

Môj TIP:

  • Odporúčam praktizovať dychové cvičenie ráno a na lačný žalúdok.
  • Pred dychovým cvičením si daj pohár čistej vody a na 2,3 minúty aktivuj a uvoľni svoje telo strečingom alebo iným jednoduchým cvičením, či pohybom.
  • Po 3 kolečkách dychového cvičenia, choď a daj si studenú sprchu a deň bude ako vymenený 🙂

Aj by si to skúsil, ale neviem presne ako nato? Stiahni si môj eBook o benefitoch metódy, kde ako bonus nájdeš ako SPRÁVNE praktizovať WHM základné dychové cvičenie a studenú sprchu, čo ti určite pomôže!

 

Ale vieš ako sa hovorí – lepšie raz zažiť ako 100 kráť vidieť a lebo počuť. Preto neváhaj a nechaj sa previesť všetkými troma piliermi metódy na Wim Hof Method Jednodňovke alebo WHM zážitkovom víkendovom pobyte a vyhneš sa mnohým veciam, ktoré samoukovia metódy nevedomky robia.

Registruj sa na termíny TU

 


Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život naplno aj vďaka WHM metóde. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU.

+ nový WHM Merch – Originálny dizajn produktov inšpirovaný nielen metódou Wima Hofa, ktorý nenájdete nikde inde

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku a tiež sa určite pridaj do nášho Wim Hof Method podporného chatu, kde sa vzájomne podporujeme. Inšpiruj seba aj iných, zdieľaj, ostaň informovaný/á

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

Facebook WHM skupina

Facebook Fan page

Messenger podporný WHM chat

Instagram

Youtube

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre