vybalancuj svoj wim hof method zážitok a užívaj si život

Cvik, ktorý ti posilní vytrvalosť a odolnosť.

Po hodine atletiky mojej dcérky, kde som si vedľa dráhy na tráve zacvičil cold jogu, smerujem opäť na pláz na ostrove v Trenčíne. Je nádherné popoludnie a zbehlo sa tu viacero ľudí, ktorí sa prišli spojiť s prírodou. Vidím neďaleko jednu menšiu sympatickú a usmiatu skupinku piatich ľudí, ktorí si pred otužovaním vo vode zacvičili jogu a pripravili tak svoju myseľ a telo na vystavenie sa chladu.

Overený tip pre vás

Počas praxe s Wim Hof metódou som vyskúšal v kombinácii s otužovaním rôzne cvičenia a vo vzťahu k vytrvalosti a odolnosti sa mi veľmi osvedčila tzv. „The Shelf“ alebo „Peacock“ póza, ktorú cvičím vyzlečený v plavkách, ako súčasť vzdušného kúpeľu a to vždy pred a po otužovaní. Určite odporúčam skúsiť. Pozri pózu na obrázku nižšie.

vybalancuj svoj wim hof method zážitok a užívaj si život


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
5 1 hlas
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Michal
Michal
3 roky ...

Pecka 🙂