wim hof method nádrž na vodu na záhrade

Stačí iba 15 minút, niekoľko krát do týždňa a zmení vám to život!

Spojenie s prírodou, ktoré prináša povzbudenie a očistu tela aj mysle je možné realizovať rôzne. Ja osobne mám rád prechádzky v prírode, turistiku, hubárčenie, rybolov, lyžovanie, … avšak povedzme si úprimne, že pri každodenných dôležitých pracovných, či rodinných povinnostiach, nezostáva vždy dostatok času na vyváženie tejto záťaže.

Ak sa takáto záťaž resp. stres bude akumulovať, tak z vlastných skúseností viem, že to povedie k zvýšenému krvnému tlaku a tepu, zníženiu imunity organizmu, zhoršeniu trávenia, zníženiu schopnosti koncentrovať sa, zvýšeniu telesnej hmotnosti, zhoršeniu kvalitu spánku a následnej celkovej únave a strate životnej energie a takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho.

Pekne začarovaný bludný kruh, zdalo by sa! Veľa ľudí si to aj uvedomuje, že by mali robiť niečo pre svoje zdravie a kondíciu, ale niekedy je príliš náročné si zorganizovať deň tak, aby zostalo ešte aj dostatok času na aktívny odpočinok na vyváženie dennej dávky stresu.

Chcel by som s vami  zdieľať môj jednoduchý a veľmi efektívny spôsob, ako si výrazne posilniť fyzickú aj psychickú odolnosť, vybalansovať napätie a stres a získať mnoho ďalších benefitov do života, pričom budete v spojení s prírodou a zaberie vám to iba 15 minút času.

     Jediné čo budete na to potrebovať je nádrž na vodu (ja osobne používam 500 litrovú kaďu, ktorá je dostupná v OBI za cca 50 Eur) a priestor, kde ju vonku umiestnite ako napríklad záhrada, terasa, balkón a pod..

Všetko ostatné prakticky napovie nižšie uvedené video.  

Pri tvorbe videa som dostal básnickú slinu a do videa som prepašoval nižšie uvedené 🙂

  • Give Yourself a First-Class Treat, Walk on the Frozen Grass With Bare Feet 🙂
  • What a Wonderful Feeling, This Mother Nature Healing. 7:00 a.m. & WHM Breathing Done, Outside is -5°C & Lovely Sun 🙂
  • WHM Second Pillar is Nice, Today is Going to be Full of Ice.
  • Cold Yoga, Headstand and the Shelf, Such Commitment Will Improve Your Health.
  • Breathing, Your Mind, Ice Bath, and Daily Cold Shower, Give you Inner Peace, Health, Strenght, and Willpower.
  • Your Mind Together With Breath, Will Prepare You For What to Expect!
  • Breathing, Mind, Ice Bath and Daily Cold Shower, Give you Inner Peace, Health, Strenght, and Willpower 🙂
  • Warm Up Your Body Outside This Way, And Have a Wonderful Day 🙂


Juraj Bucek Wim Hof Method podpis

Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život aj vďaka WHM metóde nalepšie ako vie. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku, inšpiruj seba aj iných, zdieľaj a ostaň informovaný/á.

Link na Facebook Fan Page

Link na Facebook skupinu

Link na Instagram

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre