wim hof method nádrž na vodu na záhrade

Stačí iba 15 minút, niekoľko krát do týždňa a zmení vám to život!

Spojenie s prírodou, ktoré prináša povzbudenie a očistu tela aj mysle je možné realizovať rôzne. Ja osobne mám rád prechádzky v prírode, turistiku, hubárčenie, rybolov, lyžovanie, … avšak povedzme si úprimne, že pri každodenných dôležitých pracovných, či rodinných povinnostiach, nezostáva vždy dostatok času na vyváženie tejto záťaže.

Ak sa takáto záťaž resp. stres bude akumulovať, tak z vlastných skúseností viem, že to povedie k zvýšenému krvnému tlaku a tepu, zníženiu imunity organizmu, zhoršeniu trávenia, zníženiu schopnosti koncentrovať sa, zvýšeniu telesnej hmotnosti, zhoršeniu kvalitu spánku a následnej celkovej únave a strate životnej energie a takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho.

Pekne začarovaný bludný kruh, zdalo by sa! Veľa ľudí si to aj uvedomuje, že by mali robiť niečo pre svoje zdravie a kondíciu, ale niekedy je príliš náročné si zorganizovať deň tak, aby zostalo ešte aj dostatok času na aktívny odpočinok na vyváženie dennej dávky stresu.

Chcel by som s vami  zdieľať môj jednoduchý a veľmi efektívny spôsob, ako si výrazne posilniť fyzickú aj psychickú odolnosť, vybalansovať napätie a stres a získať mnoho ďalších benefitov do života, pričom budete v spojení s prírodou a zaberie vám to iba 15 minút času.

     Jediné čo budete na to potrebovať je nádrž na vodu (ja osobne používam 500 litrovú kaďu, ktorá je dostupná v OBI za cca 50 Eur) a priestor, kde ju vonku umiestnite ako napríklad záhrada, terasa, balkón a pod..

Všetko ostatné prakticky napovie nižšie uvedené video.  

Pri tvorbe videa som dostal básnickú slinu a do videa som prepašoval nižšie uvedené 🙂

  • Give Yourself a First-Class Treat, Walk on the Frozen Grass With Bare Feet 🙂
  • What a Wonderful Feeling, This Mother Nature Healing. 7:00 a.m. & WHM Breathing Done, Outside is -5°C & Lovely Sun 🙂
  • WHM Second Pillar is Nice, Today is Going to be Full of Ice.
  • Cold Yoga, Headstand and the Shelf, Such Commitment Will Improve Your Health.
  • Breathing, Your Mind, Ice Bath, and Daily Cold Shower, Give you Inner Peace, Health, Strenght, and Willpower.
  • Your Mind Together With Breath, Will Prepare You For What to Expect!
  • Breathing, Mind, Ice Bath and Daily Cold Shower, Give you Inner Peace, Health, Strenght, and Willpower 🙂
  • Warm Up Your Body Outside This Way, And Have a Wonderful Day 🙂


Juraj BučekWim Hof Method Certifikovaný inštruktor.

Každý deň žije svoj život naplno aj vďaka WHM metóde. Je vďačný, že môže inšpirovať druhých ako si Wim Hof Metódou rýchlo a jednoducho zlepšiť fyzickú aj psychickú odolnosť a nájsť nový zdroj životnej sily, zdravia a energie pre šťastnejší život. Niekoľko rokov späť sa rozhodol zabuchnúť tú „bedňu“ s nápisom minulosť, Zbavil sa svojich bŕzd a obmedzujúcich presvedčení a dal si povolenie prosperovať a udržiavať harmóniu pre neho v dôležitých oblastiach života, ktorými sú seba rozvoj, zdravie a kondícia rodina a vzťahy a peniaze. 

Juraj je autorom online eBooku 10 Benefitov metódykde objavíte skvelé prínosy metódy a ako bonus – funkčný návod ako sa zbaviť stresu a získať tak ešte viac životnej energie, zdravia a sily pre vás život. Juraj o čom píše a hovorí to aj žije a preto aktívne denne už niekoľko rokov praktizuje Wim Hof metódu, sprevádza ľudí na ceste k nej na svojich WHM jednodňovkách alebo WHM víkendových pobytoch. Ukazuje, ako je možné žiť naplno a s radosťou. Inšpiruje vlastným príkladom ako znovu objaviť svoju vnútornú silu, rovnováhu a potenciál. Viac o Jurajovi nájdete tu.

Referencie, video, fotky z jednodňoviek a víkendoviek pozri TU.

+ nový WHM Merch – Originálny dizajn produktov inšpirovaný nielen metódou Wima Hofa, ktorý nenájdete nikde inde

PROSÍM, PODPOR DOBRÚ VEC a pridaj sa do mojej Wim Hof Method skupiny a Fan page na Facebooku a tiež sa určite pridaj do nášho Wim Hof Method podporného chatu, kde sa vzájomne podporujeme. Inšpiruj seba aj iných, zdieľaj, ostaň informovaný/á

Jurajovi môžete napísať cez web alebo priamo na info@jurajbucek.sk.

Facebook WHM skupina

Facebook Fan page

Messenger podporný WHM chat

Instagram

Youtube

Juraj Buček
admin@jurajbucek.sk
0 0 hlasy/hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre